Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lepődnek meg annyian,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg annyian, hogy sok férfi nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A környezetemben jó párszor látom, hogy fiatal, rendben lévő srácok csajozgatnak és ezzel tök jól elvannak. Sőt, már kevésbé jó srácok is inkább csak lazára hajtanak.

Ezzel szerintem nincs semmi gond, nőknél is azért akad ilyen. Viszont, sok csaj ismerősöm panaszkodik, hogy nem találnak "normális" srácot, ami lényegében mindig azt jelenti, hogy ilyen srácokat akarnak befűzni vagy náluk sokkal jobbakat.

Én is voltam hasonló helyzetben. A lánnyal csak haverkodtunk, aztán lett szex is. Az elején nyíltan arról volt szó, hogy barátság extrákkal lesz. Aztán, kiborult, hogy én húzom és akkor miért nem akarok többet...


És az egész sztorihoz az is hozzátartozik, hogy ezek a lányok önmagukban annyira érettnek sem tűnnek. Nem tudják belőni, hogy mit akar a másik srác, hogy mit tudnak nyújtani és ezért mit várhatnak el.


Szóval, miért alakult ez ki? Tényleg ennyire nehéz 1-2 eset után levonni a következtetéseket és tanulni? Ha valóban érettebbek és komolyabbak a nők a korosztályuknál, akkor ez miért van? És ha az érzelmi intelligenciájuk is annyival fejlettebb, akkor mik ezek a meglepődések?



2020. júl. 12. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem eleg eszesek.
2020. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Az érettség azt jelenti, hogy már hamarabb készen állnak családot vállalni, mint a férfiak. Egy húsz éves nőt sokkal inkább foglalkoztat hogy gyereke legyen, mint egy húsz éves férfit. Pont az anyai ösztönök miatt hoznak a nők sokszor rossz döntéseket, ha nem elég eszesek mellé.
2020. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen jársz, itt naphosszat panaszkodnak arról, hogy a csúnya gonosz nők nem akarnak komoly kapcsolatot, csak szexelgetni és hogy ez micsoda erkölcstelen dolog.
2020. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Köszi kérdező, hogy leírtad te is, hogy csak a p.csára hajtasz és nem az észre. Használd és konzumáld a nőket, mint valami koszos zoknit, ha gyerekként erre nevelt a családod. Röhej. A

Az előző században nőként 20-25 évesen tudtál számítani sok, tehát nagyon sok olyan férfira, akit családra neveltek a szüleik és komolyságra (nem trottyos rap gatyás pudingszájúra a mai retkes média) a katonaság.

Csak mondom, hogy azok a csávók, akik 20-30ason is használják a nőket, menni fognak a lecsóba, mert ilyenek egy Normális és Komoly nőnek sem kellenek.

Szinte csak az érdekember, taktikás nők fognak veled is foglalkozni, amilyenek egyik Komoly férfinak sem kellenek.

2020. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1: Ez mindenre lehet válasz, jogos!


#2: Szerintem az érettség nem azt jelenti, hogy valaki előbb akar családot vagy babázni. Az érettséghez az is kell, hogy ne csak akarja, de legyen mögötte felkészültség is. Egyébként egyetértek veled és ez jó meglátás, nem jutott az eszembe.


#3: Nem igazán értem, hogy miről beszélsz. Pár férfi írogat ki kérdéseket, hogy nem találnak nőt, de ők le is írják magukról, hogy rondák és ilyesmik. Nőktől ugyanúgy jönnek a kérdések, hogy nem találnak férfit, pedig nekik nincsenek nagy elvárásaik és amúgy is tökéletesek.


#4: Azon kívül, hogy érezhetően nagyon frusztrált vagy, nem igazán értem, hogy mit akarsz közölni.

Leírtam, hogy én is csak a pcsára hajtok és nem az észre? Nem, sehol sem írtam ilyet. Ha igen, akkor másold be, hogy hol.

A családomról is írtál. Kérlek, azzal kapcsolatban is másold be, hol írtam a családomról.

Te amúgy boomer vagy?

2020. júl. 12. 18:39
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

“Csak mondom, hogy azok a csávók, akik 20-30ason is használják a nőket, menni fognak a lecsóba, mert ilyenek egy Normális és Komoly nőnek sem kellenek.”

Teljesen egyetértek. És az ilyen szerencsétlen pasik 40 évesen is csodálkoznak, hogy nincs normális párkapcsolatuk.

2020. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiégett: Jobban írva, 40 évesen igencsak beérik a link, laza, “semmi felelősség, csak szex” hozzáállásuk,
2020. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
*Kiegészítésnek akartam írni, de a kis Freud- i behatás is igaz 😀
2020. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Megéryjuk mi, csak ne csidalkozz, ha nehezen találsz dugó pajtit, mert ingyen qrva sem leszünk.
2020. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mindegy, hogy vki kb. a semmin háborodik fel, mint abban a példában, amit te hoztál fel, mert az a nő tényleg hülye... vagy hogy azon háborodik fel, hogy átb.ták a fejét... azért manapság, ha nem egyeznek meg abban, hogy ez laza kapcsolat lesz, akkor azt illik úgy értelmezni, hogy komoly, és ezt ezek a srácok tudják is, és direkt cs.ik át a nőket. A nők közül meg nem mind jó emberismerő - és nem feltétlen jelenti ezt, hogy hótt buták vagy másra nem jók, mert más téren lehetnek okosak. Ráadásul az sztem egy hülye magyarázat, hogy jaj, azért, mert csak a felső 10%-ot, meg a náluk jobbakat akarják, mert ilyen szemét gerinctelen pasik a "lúzer", ronda, csóró kategóriában is vannak, voltak ismerőseim, akik ilyenekkel szívták meg, és minden kategóriában jobbak voltak, mint ezek a kretének (és közöttük volt olyan, aki az ajtót kaparta utána egy barátnőmnél, miután rájött, hogy a barátnőm a legjobb, amit megszerezhet magának, immár hiába :D)
2020. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!