Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy azok a férfiak, akik minden téren rendben vannak és komoly kapcsolatot szeretnének nem Tinderen ismerkednek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nekik nincs szükségük rá, hogy tinderezzenek, mert élőben is találnak megfelelő jelöltet.

2020. júl. 12. 19:43
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#9 Igen, tudom. De azért a legtöbb nő értékeli szerintem, ha veszi a bátorságot egy férfi és odajön hozzá a kávézóban vagy buszon vagy bárhol. De ne álomvilágban éljek tudom...


#10 Az lesz valószínűleg, félreteszem az önérzetem és elfogadom, hogy ma már így megy, én is több mint 3 éve vagyok egyedül. Bár a nyárnak még adok előbb egy esélyt hátha. :D

2020. júl. 12. 20:45
 12/34 anonim ***** válasza:
60%

"De azért a legtöbb nő értékeli szerintem, ha veszi a bátorságot egy férfi és odajön hozzá..."


A legtöbb férfit élből úgy elzavarjátok, hogy egy életre elmegy a kedve az ismerkedéstől. Ti a nagyon jóképű férfiaktól várjátok, hogy ismerkedjenek, nem _a_ férfiaktól, csak ezt a kis apróságot elfelejtitek hozzátenni.

2020. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 felett sosem volt még senkim, pedig komoly kapcsolatot szeretnék. Élőben kevés a lehetőség (párezer fős település, ingázás olyan melóhelyre ahol csak férfiak vannak, stb.) ezért Tinderen is próbálkozom normálisan töltött adatlappal és mindig kiemelem, hogy komoly, hosszútávú kapcsolat a célom. Beszélgetni sem nagyon sikerült senkivel így, valahogy nem erre van igény.
2020. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
62%

"Nem gondolom, hogy 10/10-es külső kellene - ha valaki rendben van magával, komoly, magabiztos és tudja, hogy kell bánni a nővel az célt tud érni és nem szorul rá a Tinderre."


Szinte nincs olyan nő, aki nem húzza azonnal az illetőt balra, ha nem egy ultrajóképű férfit lát már az első képen. Sehogy sem tudsz érvényesülni, ha a nők gondolkodás nélkül azonnal elutasítanak, mert a Tinderen egyszerűen olyan mennyiségben válogathatnak a nők, hogy a legkisebb kompromisszumra sem hajlandóak, főleg külső terén.


De ha tudsz angolul, nézd csak meg, mire jutott egy nő, aki hozzád hasonlóan úgy gondolta, hogy igenis lehet érvényesülni Tinderen, akkor is, ha nem vagy rendkívül jóképű (elárulom, az égvilágon semmire sem jutott):

[link]


EZ a valóág, amiben a férfiak élnek, ha nem születtek jópasinak, nem amit te képzelsz.

2020. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
valóág > valóság
2020. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%

Hülyeség. Nem minden ember Pesten lakik.


És azon kívül az ismerkedés lehetősége is csökken, a nettel viszont messzebbre is eljut.

2020. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#14 ne kezdjük ezt kérlek, miért kéne bárki is megalkudjon, jöjjek össze olyan emberrel, akihez nem vonzódok vagy mi? :D

Nem csak 10/10-e pasiknak van barátnőjük és mivel egy kapcsolathoz két ember kell ha igaz lenne, akkor a nőknél is csak a 10/10-esnek lenne kapcsolata? Sehogy nem logikus.

2020. júl. 13. 10:05
 18/34 A kérdező kommentje:
#13 Valamit nem jól csinálsz akkor, erre kéne rájönni és akkor megoldódna a problémád.
2020. júl. 13. 10:10
 19/34 anonim ***** válasza:
79%

Szépen leminősítettél mindenkit. Tehát aki online ismerkedik = nincs rendben valami az életével. Értem :D De vidd tovább akkor, aki facebookozik annak sincs rendben, miért nem élőben éli az életét.

+Akinek be van kötve az internet, vagy mobilinternete van, annak sincs rendben, ha csak nem napi 1 percet, használja, szigorúan, Buddhista idézetek és bölcseletek olvasására.


Meg mi számít "minden rendben van" -nak ? Van munka, állás, autó, ház, stb... mindenféle anyagi ? Meg még okos is? Vagy mi? Ettől nem lesz valakinek párja. Nagy szerencse kell, hogy megismerj valakit akivel összeillesz. Én interneten ismertem már meg jó fej embert, és élőben is. Na akkor most én félig vagyok csak jól ? Le kell vetkőznöd ezt az általánosítást, így nem lehet élni.

2020. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
#19 Ha direkt nem akarod érteni, amit írok úgy nehéz eszmecserélni.
2020. júl. 26. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!