Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmondjam neki hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy együtt élek valakivel?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek pár éve,nem igazán jo,sok csalodas ért benne.külföldre költöztem egy ideje a páromhoz mivel odahaza sem volt senkim és semmim.Van egy masik személy aki nagyon régen (kb 15 éve)is tetszett nekem. Egy éve ujra megláttam és bár nem ismerem probaltam mindent hogy kapcsolatba lepjek vele.de nem sikerult akkor.most viszont kiderult hogy egy ismeros ismeri őt és szolt is neki rolam. Ő is érdeklödik irantam de félek hogy ha megtudja hogy van valakim akkor nem is akar velem semmit.Mert igazabol én kezdeményeztem hogy kapcsolatba léphessek vele és nem tudom mit gondolna hogy mit akarok amikor kapcsolatba vagyok.

Kulfoldon vagyok de nyelvtudas miatt nem tudok annyi penzt keresni meg a virus helyzet miatt sincs munka hogy hazakoltozzek.

Szeretnék vele uj kapcsolatot a jovoben csak nem tudom hogy elmondjam e neki hogy egyutt elek valakivel,de titkolozni sem akarok elotte vagy hazudni.igazabol felek hogy elrontom az oszinteseggel is.De azt sem akarom neki mondani hogy mivel nem tudok hova menni ezert vagyok még a mostani párommal.



2020. júl. 14. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha jól értem, nem szeretnél titkolózni, de elmondani sem szeretnéd, hogy együtt élsz valakivel pusztán azért, mert egyedül éhen halnál. Akkor nincs megoldás.
2020. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne mondj neki semmit, építsd hazugságra és gyávaságra az egész életed, baromira meg fogja érni a jövőben. Nem tudom hogyan vagy képes tükörbe nézni, de nyugi, ha rájön milyen ember vagy valójávan, akkor baromi nagyot fogsz koppanni.
2020. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azert élek valakivel mert egyedül éhen halnák,ez a kapcsolat amugy is a végét járja,csak miatta költöztem ide.csak a jelenlegi helyzet miatt nem tudok mozdulni innen,otthon sincs se lakasom se rokonom.
2020. júl. 14. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, hisz nem is ismered, csak tetszik neked. És ha, személyiségileg nem olyan a pasas, mint amilyennek elképzelted?

Ha, akarsz is tőle valamit és találkoztok, akkor azt mond hogy egy olyan párkapcsolatban élsz, ami már nagyon a végét járja.

De, egyelőre csak barátkozz, ismerd meg mielőtt komoly lépésre szánnád el magad...

2020. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

jaj ne haragudj de valaki akit 15 éve ismertél, akkor is alig, már fel is adnád érte az életedet? érdeklődni se érdeklődik, csak valakin keresztül megkérdezte az aktuális pletykákat rólad?

szerintem nem nagyon van realitásérzéked.

próbálj meg a saját lábadra állni,kilépni abból a kapcsolatból, amiben nem vagy jól, keress munkát, ne fogd a covidra, mert érdekes, más tud dolgozni, akkor szerintem TE is.

próbálj meg felnőttként működni, mert eljött az ideje.

2020. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor engedd el azt a liánt, amit most fogsz, ha már erősen markolod az újat, különben leesel!
2020. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az egészben az a szomorú, hogy a legtöbb nő ezt olyan vegetatív, tudat alatti szinten műveli, mint a kutya, amikor eldobsz neki valamit és tökmindegy, hogy labda, bot vagy kézigránát, ő utána fog futni és fel fogja kapni.


Mi ez, ha nem az evolúció kódolta őket erre? Együtt van valakivel, aki viszonylag jó parti (hiszen ha csövesbánat lenne, akkor nem tudna kimenni hozzá külföldre és nem élősködhetne rajta), de utálja őt, közben meg a 15 éves (vélhetően tinikori) "szerelméről" ábrándozik, aki meg majd (mivel viszont-érdeklődik felőle) odáig lesz tőle, hogy ennyi év után is gondolt rá és hiányzik neki és róla ábrándozik és örömmel odafogadja magához, így meg tud menekülni a jelenlegi párja külföldi kecójából.

2020. júl. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó azért undorító hogy általánosítasz. Lehet hogy a te proli köreidben ilyen nők vannak, én speciel összesen egy ilyen nőt ismerek aki anyagi megfontolásból van rossz kapcsolatban.
2020. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Felesleges minden szó. Értetlen vagy.
2020. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!