Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 év feletti szinglik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év feletti szinglik és barát/barátnő nélküliek, nem féltek a magánytól? Nem féltek attól, hogy ha meghalnak a szüleitek, rokonaitok, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Én 35 éves vagyok, de rettegek. 3 éve nincs barátnőm, és az idő múlásával egyre rosszabb, egyre kevesebb az esély is, mert senki sem lesz vonzóbb. Ehhez jön az átlagos bérem, átlagos diplomásként államnak dolgozván. Barátaim nincsenek, 1-2 haver, de ők is távol élnek. Édesapám már nem él, korán meghalt, amikor 20 éves voltam. Egyetlen barátom édesaanyám új párja volt (5.5 évig voltak együtt), de egy hete ő is meghalt. Keresztapám is meghalt 50 es éveiben és még jó pár rokon 55-65 évesen, pedig tehetős, magasan kvalifikált férfiak voltak, jó családdal, megbecsülve. Már pár éve betegesen rettegek, hogy ha egyetlen megmaradt nagyszülőm és édesanyám is meghal, akkor véget vetek az életemnek. Párom úgysem lesz, mert nem vagyok túl szocializált ember. Felvetődik a kérdés, hogy lesz-e értelme élni. Ti hogy vagytok ezzel?
2020. júl. 15. 21:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Családod attól még lehet mert nen vagy társasági ember.
2020. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A nők csak olyan férfira hajlandóak ránézni, aki full társasági ember, baráti összejövetelek minden héten vagy második héten alap nekik.
2020. júl. 15. 21:56
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nőként pontosan az a tervem, hogy ha "elmegy" a családom, akkor én is. Nem vagyok hajlandó teljesen magamra maradva, egyre idősödve, egyre több nehézséggel élni tovább. Minek? Pótolhatatlan munkaerő nem vagyok, nem lesz senkim, akkor? A "szingliségből" így is épp elég, nekem már 2× annyi idő összejött, mint neked.
2020. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
sajnálom :(
2020. júl. 15. 22:06
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"A nők csak olyan férfira hajlandóak ránézni, aki full társasági ember, baráti összejövetelek minden héten vagy második héten alap nekik."


Igen, brit kutatók nemrég minden kétséget kizáróan bebizonyították, hogy introvertált személyiségtípus kizárólag az Y kromoszómához kötve öröklődik, így nőknél minden kétséget kizáróan lehetetlen az előfordulása. xD

2020. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
Én most vagyok szakítófélben, 46 éves vagyok. Dehogy félek! Kibírom azt az egy hetet egyedül, amíg nem lesz csajom.
2020. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

Pont egy ilyen eletszakaszban, 34 evesen ismertem meg a ferjem, a gyermekem apjat.


Feladni nem er!

2020. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
7: Szerencséd volt. De az nincs mindenkinek. 😔
2020. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Na most figyelj! Nincs rokonom, akivel tartanám a kapcsolatot (szülők, nagyszülők rég meghaltak). Nincs egy barátom se, akivel tartanám a kapcsolatot, rég elkoptak. Nincs barátnőm se, egyedül élek 10 éve. Nem járok el sehova. És most rohadt jól érzem magam. És fenn van tartva magamnak a lehetőség, hogy addig éljek, ameddig nekem úgy tartja kedvem, senkinek nem tartozom elszámolással. Ha megunom, abbahagyom.

45/F

2020. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
utolsó: végülis így helyes, bár az h nem jársz el sehová, az nem jó. De mint mondtad, neked így jó. Csak van aki rosszul viseli a magányt.
2020. júl. 15. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!