Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ment idén sikeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ment idén sikeresen a pártalálás? Nektek is sokkel nehszebb volt pl a kijarasi korlatozasok miatt?

Figyelt kérdés

Szeptember óta szingli vagyok, most meg jönnek a hagyományos nyárvégi lánykérések, esküvők, amikre ránézek és elfog a hányinger. Idén mondjuk egyetemi dolgok miatt is jóval kevesebb időm jutott bármire. Örültem, ha arra volt időm, hogy kiszellőztessem a fejemet. Kérdezhetnétek, hogy a közelemben nincs csaj akivel összejöhetnék? Hát, az az igazság,hogynsokan ELJEGYEZVE jöttek mesterszakra, és valahogy nem nagyon adódott alkalom csajozásra. Utolsó barátnőm külföldi volt, de miután hazautazott, mindennek vége lett.


Megosztanátok tapasztalataitokat, hogy e téren ki mennyire volt idén sikeres?


26/F



2020. júl. 10. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én olyan sikeres voltam, hogy most már az sem köszön nekem, aki eddig igen.

Regisztráltam egy társersőre, de minek? Senki nem válaszol semelyik üzenetemre.

Az a téveszmém kezd kialakulni, hogy 50 kilométeres körzetemben minden 35-45 év közti nőnemű humanoid férjnél van, vőlegénye van, leszbikus, vagy még gyerek/vénasszony. Esetleg módszeresen telepítik ki őket a Marsra, hogy még véletlenül se találjak társat.

A vicc az egészben, hogy jóképűnek mondott, kedves, sportos férfi vagyok. Nem vagyok incel, sem mentális beteg, nyitott vagyok, stb. Állítólag pont rám vágyik a nők 70%-a, csak a valóságban nem ezt tapasztalom. De nem adom fel, max majd nyugdíjazásom után nősülök. :D 45/f

2020. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy. Pedig kerestem a nappaliban, az előszobában, a konyhában. Kerestem az online adatbázisok böngészése közben, meg két email között.

Még akkor sem megy, ha valóban ott állok a könyvtárban meg az egyetemen, a saját, körbezárt telkünkön vidéken pláne nem.

2020. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt elmesélem, pár napja elmondtam egy ismerős csajnak, hogy hát szerintem rögtön egyetem után szülni mekkora hülyeség, de ő hajthatatlan, és igaz, hogy szintén szingli, meg azt mondjq h ha 30 felett születik a gyerek, az tuti Down-kóros lesz blablabla. Ennek a beszélgetésnek az lett a vége h letiltott. Néha azt érzem, bármennyire is béna vagyok, nem csak velem van a baj.
2020. júl. 10. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Pont annyira, mint eddig: semennyire. A kijárási korlátozás nem befolyásolt, már előtte is rég csak foglaltakat és időseket ismertem meg. De még ez sem számít, a lényeg az, hogy elég gáz vagyok kívül-belül, úgyhogy eleve esélyem sincs, akkor sem volna, ha mondjuk 1 hétre valami csupa korombeli "szingliből" álló közegbe kerülnék.

Eltelt az év több mint fele, nyilván a második felében sem fog csoda történni, úgyhogy számolgatom tovább az egyedül töltött éveket. Már nem elég hozzá 1 kezem, és ha így haladok, hamarosan 2 is kevés lesz. (29N)

2020. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

#3

Azért te sem vagy piskóta. Nyilván a csaj nagyon vágyik szülni, ez az álma meg a rokonok is duruzsolnak neki folyamatosan, erre te közlöd vele hogy az álma egy nagy hülyeség.

A csajnak nincs teljesen igaza, nem minden 30 felett szült gyerek beteg, de annyiból igaza van, hogy úgy sokkal nagyobb az esélye.

Nem vagyok szüléspárti, de ha valaki vágyik rá, nagyon bunkó paraszt dolog leoltani hogy márpedig mennyire téved. Neked hogyan esne ha fölényesen közölnék veled, hogy a legnagyobb vágyad egy hülyeség?

2020. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én november óta vagyok szingli. Épp, hogy elkezdtem ismerkedni, jött a vírus. Hiába beszélgettem a neten több sráccal, randiig ugye nem jutottunk a karantén miatt. Én még nem igazán randizgatnék, maszkban, 2 méter távolsággal nem lehet beleszeretni igazán valakibe, neten pedig már a kutya sem akar csak csacsogni, míg lemegy ez az egész, szóval az esélytelenek nyugalmával inkább hasznos dolgokkal töltöm az időm itthon, és várok valami vakcinát, hogy újrainduljon az élet.

Szeretnék én is párt találni magam mellé.

22/l

2020. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pozitív példa vagyok.

Pont kijárási korlátozás idején futottam bele egy pasiba (azért kellett egy kicsit utána járnom), de most már minden jól alakul. :-)

2020. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásolt a kijárási korlátozás illetve a vírus.,..minden ugyanolyan volt.
2020. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem alapból nehéz, a stílusom/nézeteim miatt.

Könnyebb érett nőt találnom,mint szexpartner vagy barát, mint egy hozzám hasonló korú "nőt". Kissé éretlen a mai generáció. Persze én sem vagyok tökéletes.

24f

2020. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig megtaláltam, dacára annak, hogy 9000 nm-en vagyunk otthon. :-))
2020. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!