Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha huszonéves lányok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves lányok azt kommunikálják kifelé,hogy évekig nincs barátjuk,akkor komoly kapcsolatuk nincs,csak testi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Se.
2020. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen is, olyan is. Nekem pl. sosem volt se egyéjszakás kalandom, se szex kapcsolatom, mert az érzelem nélküli szex nem nekem való, engem ez nem vonz. Mondjuk most tartós kapcsolatban vagyok, de se volt probléma. Tudod, erre van az önkielégítés, vibrátor, szóval partner nélkül is megoldható.
2020. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem amióta nincs párom (másfél éve) azóta testi kapcsolatom se volt.
2020. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Többnyire a kefélés bejátszik, mert csak szexhez egy nő sokkal könnyebben jut, mint egy férfi.


Ahhoz nagyon olyan beállítottságúnak kell lennie a nőnek, hogy tényleg csak szerelmesen akarjon szexelni (és ne is essen szerelembe minden randipartnerébe), de egyébként léteznek ilyen lányok, csak relatíve kevesen. Akár fiatal, helyes, és nem szexelt mondjuk fél-1-2 éve, mert nem ismerkedett aktívan, más dolgokkal foglalta el az ideje nagy részét.

2020. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Én december eleje óta vagyok egyedül. Azóta semmilyen testi kapcsolatom nem volt. Nincs is rá igényem idegenekkel érzelem és kötődés nélkül a volt párommal (bár meg lenne a kellő érzelmi kötődés) nem akarnék újra kezdeni semmit ezért szex sincs a barátság extrákkal pedig magában rejti azt a veszélyt hogy a szex miatt bele szeretnék.

Így majd akkor lesz legközelebb szex ha párom lesz.

2020. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

Azért általában szex szokott lenni a többségnél.

Az itteni szintet viszont ne vedd az átlagnak. Itt jóval több sikertelen és megkeseredett csaj van.

2020. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem vagy olyan kapcsolatom van, amit tartósnak tervezek, vagy szex se.
2020. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is, ahogy a 7-es.
2020. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

A Gyakorikérdések logikája, hogy a piros (de lehetőleg 0 pontos) válaszok a leghasznosabbak - kivéve mikor alpári vagy trollkodás, míg a zöld karikásak (főleg a 100%-osak) pedig a legnagyobb közhelyek, a legpolkorrektebb ostobaságok.


Amúgy tényleg van ilyen is, olyan is, de a társadalomszerkezetből adódóan az egyik felfelé, a másik pedig lefelé torzít.


Vagyis még a legnagyobb ribi, a falu kurtizánja vagy az ex-rosszlányokos csaj is a legritkább esetben fogja bevallani neked a múltját - és azt sem az ismerkedés elején.


Ellenben fordítva 1-2 ilyen 14-16 éves éretlen tinilányt vagy huszonéves szűz lányt (aki alapból kivételesen ritka, vagy aszexuális és esélyed sincs elvenni neki) leszámítva felfelé egy nő sem fog hazudni, hogy volt már neki vagy neki mennyi pasija volt, miközben nem volt.


A leggyakoribb pedig pont az, hogy a jelentéktelen kapcsolatokat (alkalmi, stb.) tagadják le később, hiszen egy 3 éves kapcsolat, akit bemutatott a szülőknek, barátoknak, kollégáknak mindig folt marad a múltjában, de akit hazavitt 2 éve a Morrisonsból az ha jó az arcmemóriája és meg is ismeri se fog valószínűleg még ráköszönni sem, főleg ha látja, hogy más pasival van.


Plusz a nők zseniálisan tudják forgatni a szavakat. Úgyhogy ha a nő rébuszokban beszél, már gyanakodhatsz, hiszen nem hazudott, csak te értetted félre. Mint a habcsók, 3 férfival volt, de 36-ot leszopott. Ez utóbbi már mellékes, erre külön nem kérdeztél rá.


De a nők szoktak olyat is, hogy "részeg voltam, nem emlékszem" vagy "ami fesztiválon/egyetemi koliszobában történt az nem számít".


És még ott van az is, hogy női rivalizálás is, hogy az egyik leribizlizi a másikat, mert annak túl sok pasija volt, míg ő másodikra vagy harmadikra megtalálta az "igazit".


Ahogy a férfiak egymás között rivalizálnak és a 27 éves szűz srác a segédmunkások között ugyanúgy helyeselni fog, hogy "persze, tesó, én is annyi nőt meghúztam, mint égen a csillag... egy borús estén", ők is elő fogják adni, hogy mekkora szűz kislányok.

2020. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

"A Gyakorikérdések logikája, hogy a piros (de lehetőleg 0 pontos) válaszok a leghasznosabbak - kivéve mikor alpári vagy trollkodás, míg a zöld karikásak (főleg a 100%-osak) pedig a legnagyobb közhelyek, a legpolkorrektebb ostobaságok."


ÁMEN! Tényleg így néz ki általában az oldal. Ijesztő, hogy mennyire képtelenek még magukhoz is őszinték lenni az itteni emberek.

2020. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!