Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek lehetnek a jelei annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek a jelei annak, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nem régen ismerjük egymást, csak néha találkozunk, olyankor röviden szoktunk beszélgetni. Már az első alkalommal is érdeklődő volt, kérdezgetett magamról, és már akkor is elég sokat mosolygott rám. Mindig sokat mosolyog rám, közben hosszan a szemembe néz, és látszik, hogy ez nem műmosoly. Ha látja, hogy nézem őt, ő is a szemembe néz, és már azonnal elkezd mosolyogni, de kitartóan. A múltkor viccelődtem vele, és jót nevetett. Ja és elkezdett finoman froclizni, aztán persze én is őt. Sajnos közelebbről nem ismerem őt, nem tudom, mennyire nyitott vagy zárkózott típus, hogyan viselkedik mások környezetében, ezért is kérdezek itt. Tudom, hogy nincs két egyforma jellemű ember, de azért jó lenne valami támpont. Elsősorban lányok véleménye érdekelne, hogy mi lehet a háttérben. Nektek ilyen esetben tetszik a srác, vagy csak haverkodtok vele?

2020. júl. 18. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Ez csak haverkodás.
Lehet haverkodás, de akár komolyabb érdeklődés is.
Inkább vonzódásnak tűnik, mint barátkozásnak.
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Passz.

Honnan ismered?

2020. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád, de nagyon óvatos is.
2020. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos szerintem lehet, hogy tetszel neki, de ezt nem tudhatod. Ismerd meg, barátkozz össze vele, akkor megtudod. Akár akkor meg is kérdezheted tőle.
2020. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!