Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sajnos nem szoktam észrevenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem szoktam észrevenni ha egy nőnek tetszek. Mik a jelei annak ha bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem hogy önértékelési problémával rendelkezem és igy sajnos nem vagyok hajlandó elhinni ha egy nőnél jó vagyok. Ezáltal nem is veszem észre azokat a jeleket amit mások külső szemlélőként egyértelműen látják.

Mik azok az egyértelmű jelek hogyha egy nőnek tetszek? A legnagyobb baj hogy én általában mindig a másik felét nézem a dolgoknak, azaz " biztos csak én mesélem be magamnak hogy bejövök neki ". Nagyon ritka az amikor észreveszem és azt mondom, hogy " na neki bejövök. ".


Pl: Valamelyik nap kijöttem a dohányboltból és megvártam az ismerősömet aki utánam ment be. Kint várakozott egy szőke csaj és annyira nézett hogy mármár nekem volt kellemetlen mert akárhányszor ránéztem, folyamatosan nézett.


Csak a teljesen egyértelmű jelekben látom meg hogy tetszem a nőnek ( Ha elhiszem ).


2020. jún. 14. 08:48
 1/1 anonim válasza:
35%

Szia!

En szerintem ha egy lány szeret téged akkor ugy tudod meg hogy szeret e vagy be josz neki hogy folyton teged nez vagy mondjuk a baratnojevel van es sutyorognak vagy hogy sokat beszelgettek vagy hogy neha mond ilyet hogy en egyedul halok meg meg ilyenek ezek celzasok arra hogy az illeto teged szeret de viszont nem meri elmondani igy csak celozgat.. remelem egy kicsit tudtam segiteni ha meg valami eszembe jut irok 😊

2020. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!