Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akinek volt már néger barátja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
27%

Milyen büszke lehet a srác, aki összejön vele, hogy a csajának van ilyen képe az Instán.


[link]

2020. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagyok rasszista, így csak annyiból érdekelne, hogy mivel én nem vagyok néger, valószínű zavarna, hogy pont a negatívja vagyok az exének, ezért gondolom, hogy továbbra is a néger palik jönnek be neki.

Amúgy van pár házzal odébb pont egy kiscsaj, akinek néger szerű palija van, és úgy néz rám néha, mint egy véres rongyra...szóval kis esély van rá, hogy ilyen nővel járjak.

2020. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
75%
Bámulatos, hogy Magyarországon, ahol elvileg "egyáltalán nincsen rasszizmus" ez egyáltalán kérdés, még rémisztőbb, hogy itt is van pár "egyáltalánnemrasszista" akinek ez probléma...
2020. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
29%

13.-nak.


A rasszizmus az önvédelem egyik legalapvetőbb formája.

2020. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
17%
Aki lepontozgat olyat akik nem járnának ilyen nővel, az hallott-e telegóniáról?
2020. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
80%
14-es! Az emberölés is az volt, ha valaki meggátolt céljaink elérésében, mégsem gyakoroljuk ma már túl gyakran.
2020. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, a többség csak azért nem járna ilyen csajjal, mert tudják, hogy jó eséllyel fele akkora a cerkájuk, mint a négernek volt. De titeket megnyugtatlak, ugyan négerrel soha nem voltam, viszont a férjemnek nem kicsi, de kisebb a szerszáma, mint az exemnek volt, a férjemmel mégis sokkal jobban élvezem a szexet. Úgyhogy nem a méret a lényeg, ha ettől féltek, meg nem is tágult ki a lány visszafordíthatatlanul a fekete ceruzától, fog érezni titeket is.
2020. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
63%
Ha a kedvenc cipőm lenne, akkor megpróbálnám kitisztítani, igen. Ezzel a kutyás szöveggel meg magadat minősíted, nem a feketéket. Amúgy szerintem #alllivesmatter, szóval nem vagyok valami ballipsi kretén, de kutyának ne nevezzünk már egy másik embert a bőrszíne miatt.
2020. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 A kérdező kommentje:
Én nem rasszizmus miatt, de nem égetném magamat vele. Kisvárosban folyton rajtam röhögjenek, azt méregessék, hogy nekem csak egy négerek megunt macája jutott. Inkább keresnék egy rendes lányt.
2020. júl. 19. 09:55
 20/80 anonim ***** válasza:
67%
Persze, a pletykások véleményét meg pont telibe xarnám.
2020. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!