Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akinek volt már néger barátja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
13%

29.-nek.


Ez igen! Jelenteni.


Tipikus házmester, ÁVO-s, pufajkás lelkület.


Szólásszabadsággal mi van?

2020. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
88%
Járnék. Előttem egy fekete férfival volt, hűha, most mi lesz? Ugyan már! Meg, jaj, összebeszélnek a hátam mögött,emiatt, na ezt is telibe sz.rnám.
2020. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
75%

"Szólásszabadsággal mi van?" - bűncselekmény elkövetésére nem vonatkozik, csókolom.

Közösség elleni uszítás

332. § * Aki nagy nyilvánosság előtt


a) a magyar nemzet ellen,

b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport, illetve annak tagja ellen, vagy

c) a lakosság egyes csoportjai, illetve azok tagjai ellen - különösen fogyatékosságra, nemi identitásra, szexuális irányultságra tekintettel -


erőszakra vagy gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Mellesleg előbb járnék olyan lánnyal, akinek volt már néger barátja, mint egy migránsozó agyhalott fidesznyikkel.

2020. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 A kérdező kommentje:
Az én boldogságom azon is múlik, hogy tekintélyem legyen.
2020. júl. 19. 11:44
 35/80 anonim ***** válasza:
16%

33.-nak.


A vélemény NEM uszítás, tényközlés!


És tetszik vagy sem, de a magyar társadalom nem vevő szerencsére a színesekre.

2020. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
94%

"Az én boldogságom azon is múlik, hogy tekintélyem legyen."


És mennyiben befolyásolja a te boldogságodat az, hogy mások járnának-e egy olyan nővel, aki téged egyáltalán nem érdekel párkapcsolat szempontjából?

2020. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Lehetőségem lenne járni vele, de szerintem csak azért járna velem, mert egyébként mások már nem. És bulizni sem hívják.
2020. júl. 19. 12:15
 38/80 anonim ***** válasza:
81%

#35, attól függ miféle vélemény...

És ki a f.szt érdekel, hogy "mire vevő" a társadalom? Elég agyhalottnak kell lenni ahhoz, hogy valaki a "társadalom véleménye" szerint válaszon magának párt...

2020. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
87%
#37 "de szerintem csak azért járna velem, mert" Kérdező, ezt hívják kisebbségi komplexusnak.
2020. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
Azelőtt is akartam őt, de szóba sem állt velem. Most meg már teszi a szépet. Persze mondom a hapsija után igencsak egyedül maradt.
2020. júl. 19. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!