Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akinek volt már néger barátja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
98%

Jogod van a döntéshez, hogy össze akarsz-e jönni bárkivel, és olyan szempontokat, kritériumokat alkalmazol, amiket akarsz.


Az olyan megnyilvánulásokkal viszont, mint hogy pl. "szutyok"-nak nevezed az egyik hozzászóló által belinkelt szlovák színésznőt és modellt, meg a te felfogásodban egy párkapcsolat arról szól, hogy a férfi "használja, aztán eldobja a nőt", hogy egy másik undorító, már törölt megnyilvánulásodat már inkább ne is idézzem, semmi mást nem bizonyítasz, minthogy az a lány, és minden más nő csak jól jár, ha minél távolabb tartod magad tőlük.


Talán majd egyszer megtalálod azt a nőt, akinek olyan az önbecsülése és az értékrendje, hogy arra a lelki minőségre van szüksége, amit te jelenleg képviselsz.

2020. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%

48-as válaszoló vagyok

Gondolom az utolsó szöveg nekem szólt. Én 2 kommentet írtam az egész szöveghez. 21-es és 48 as komment az enyém.

2020. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:
Dehogynem használta. Belerakta a farkát . Mindenhová. Ezek után dehogy nyúlnék hozzá.
2020. júl. 19. 15:08
 54/80 anonim ***** válasza:
92%

53


Mi a volt a célod azzal, hogy kiírtad itt ezt a kérdést?

2020. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Nem tudom sírjak, vagy nevessek, amikor köztudott dolog, hogy egy néger srác után már nemnagyon fogja senki felvállalni a kapcsolatot, mégis ujra és ujra van rá példa. Azután meg sírnak. Hát meg is érdemlik.
2020. júl. 19. 15:15
 56/80 anonim ***** válasza:
81%
Te menthetetlenül hülye vagy barátom.
2020. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
90%
Mi a volt a célod azzal, hogy kiírtad itt ezt a kérdést?
2020. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
85%
Én a női oldalról írok, amint megtudnám, hogy akivel ismerkedek az így vélekedik erről az egész témáról, nem ő, hanem én vetnék véget az ismerkedésnek. Persze mindenki döntse el, hogy neki belefér e, de akkor én is leírhatom, hogy szánalmasnak tartom ezt a szomszédnéni, a falu többi tagja, a kissjuliska mit gondol dolgot. Az aki másoknak akar megfelelni sose lesz boldog. Akár fekete exről, akár másról van szó. Nem bőrszín, hanem intelligencia alapján meg viselkedés alapján kellene ítélkezni, mert azért van bőven arra is példa amikor a fehérnek kellene a feketére "irigykednie", mert annyira elvannak ők hordva, de amikor a fehér srácok nem tudnak 2 értelmes mondatot kinyögni, meg csak vihognak mindenen mint az ovisok 2 viccescigi elszívása között a kocsijuknak támaszkodva, és ugyanezek hátrálnának meg, ha kiderülne a csajról, hogy az előző barátja más rasszhoz tartozott. Én egy ilyen emberrel abszolút nem sajnálnám ha nem jönne létre kapcsolat ezek után.
2020. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 A kérdező kommentje:
Rendven. Én sem.
2020. júl. 19. 15:39
 60/80 anonim ***** válasza:
84%
Nekem passzolhatod a csajt, ehhehhehhhee
2020. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!