Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akinek volt már néger barátja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még saját magadhoz sem vagy őszinte, ha nem mered leírni, hogy miért írtad ki itt ezt a kérdést, mi volt vele a célod.
2020. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:
Pontosan
2020. júl. 19. 17:01
 63/80 anonim ***** válasza:
80%
Na emberek... mindenki legyen boldog azzal akit választ, bőrszíntől függetlenül.:) Amiatt ne aggódjatok, hogy ha esetleg fekete emberrel jöttök össze, utána a kérdező már nem kezelne le, talán jobban is járunk.
2020. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező #53 "Dehogynem használta. Belerakta a farkát . Mindenhová. Ezek után dehogy nyúlnék hozzá." - ilyen ostoba középkori felfogással csak szüzekkel állj szóba...
2020. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
2020. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
80%

Szánalmas már maga a kérdés is, hogy egyáltalán felmerül ilyesmi bárkiben is.

Mivel nem vagyok egy rasszista gyökér, így a legkevésbé sem érdekelne, hogy milyen bőrszínű/rasszba tartozó emberrel volt előttem. Semmivel nem lesz kevesebb vagy értéktelenebb se nő, se férfi attól, hogy volt néger/kínai/arab/stb párja. Sőt mi több, nekem 2 olyan nő ismerősöm is volt, akinek volt fekete párja és szakítás után könnyen találtak másik párt maguknak. Halistennek nem mindenki ilyen gusztustalan, ítélkező hadd ne mondjam mi...

2020. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
5%

Soha, és nem is vennék fel még alkalmazottnak sem ilyen nőt.


De miért is kéne elfogadnom? Sok nő még azt sem fogadja el, ha a pasi 35+ éves, vagy 180 alatti.

2020. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
74%

"De miért is kéne elfogadnom? Sok nő még azt sem fogadja el, ha a pasi 35+ éves, vagy 180 alatti"


Ja persze, csak te ezzel a hozzáállással azt bizonyítod, hogy egy undorító, elítélés rasszista vagy ő meg max azt, hogy válogatós. Jééé, valóban ugyanaz a kettő. Jaa nem, mégsem.

Azt már meg se kérdezem mégis honnan tudhatnád interjúkor, hogy az adott nőnek kivel és milyen jellegű kapcsolata volt. 🤦🏻

2020. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
43%

Én azt nem értem, hogy ha te nem jössz össze olyan nővel akinek fekete pasija volt az rasszizmus, annak ellenére hogy a csávónak már köze sincs a nőhöz ha pedig egy csávó 180 alatt van mondjuk és azért nem jön vele össze az válogatósság.


Az, hogy nem jössz össze olyan nővel akinek fekete pasija volt, miben sérti a fekete pasit aki már lehet a környéken sincs? Szerintem ez ugyan olyan válogatás, mint amikor a nők mondják, hogy olyan pasival nem jönnek össze aki k.rvázott. "ÉS" nem kell ide a "hát a fekete nem k.rva" stb. Lehet a k.rva is az anyját tartja el és a testvérét abból a pénzből amit keres, tehát ő sem biztos rossz ember.

2020. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
92%

Láthatóan nem világos számodra a rasszizmus szó jelentése, nem gond, csak akkor ne hordanál össze hülyeségeket.

Ha valaki pusztán azért nem jön össze egy nővel, mert annak volt FEKETE párja, mert fuuj, néger kuki járt benne, hozzá nem nyúlok egy ilyen nőhöz, az színtiszta rasszizmus, hisz az egyetlen problémája az, hogy egy néger férfi hozzáért. Az ilyen, azontúl hogy szánalmas, igen is rasszista.

2020. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!