Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már az insta-cic...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már az insta-cicababák férfiverziójával?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Az milyen? Az ilyen gyúrogatós ecsethajú gyerekek vagy mire kell gondolni?
2020. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, igen. Az egyik ismerősöm az utóbbi években szép lassan azzá vált. Másról sem tud beszélni, csak az instáról: milyen képet fog feltölteni legközelebb, hány ezer követője van már, kik nézték meg a storyjât, hova fog menni legközelebb fotózkódni.

Ruhákból csak a drága és márkás, frizura mindig be legyen lőve, csak azért gyúr, hogy mutogathassa magát.


Pedig régebben egy hihetetlenül intelligens és érdekes pasi volt rengeteg hobbival, nagyon jókat lehetett beszélgetni vele. Mostanra teljesen elvesztette a személyiségét.

2020. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Insta kandúr...
2020. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Egy nagyon hasonló fiúval ismerkedtem meg. Azt hittem, ilyet csak a lányok csinálnak, de nem. :D
2020. júl. 19. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Ja, hogy "lekésted" a csávót, ahogy az egyes és most szomorú vagy miatta?
2020. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem 5ös, inkább azt tudom elképzelni, hogy szimpatikus volt a pasi, aztán kiderült, hogy ilyen egydimenziós.

Tényleg nem lehet velük másról beszélgetni, insta kandúr mellett csak instacica tud megmaradni.

2es voltam

2020. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Kimész az utcára, számtalan ilyen van, látszik rajtuk! Te eddig burokban éltél?
2020. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Tinderen a legtöbb pasi ilyen, kb 70%-uk trópusi tengerparton, drága kocsi mellett, félmeztelenül pózoló travel addict és wine lover. A többiek pedig az értelmileg 13 éves korban megragadt, monster energiaitallal pózoló suttyók, kamus vénemberek és szeretőt/qrvát/hármas szexhez harmadikat keresők.
2020. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van, de szerintem jóval kevesebb számban.

Ilyen rövid életű influencerek pl, Pumped Gabó is ide tartozik szerintem, vagy Berki Krisztián. Nőknél a magyar! médiaipar 2/3-a idesorolható, férfiaknak kisebb százaléka, ők néha megkomolyodtak az évvel során

2020. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#4 Pedig látszik már csak ha megnézed a közösségi oldalát is ha ilyen a srác. Lányból több ilyen van de fiúból is akad bőven. Szóval nem tudom ezt hogy nem tudod nem észre venni.
2020. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!