Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak nagyon magasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nagyon magasak az elvárásai és ezért nem akarják a jobb nők ezért inkább egyedül marad élete végéig, az szerintetek milyen dolog?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 08:13
A kérdező szavazást indított:
luzerség
becsülendő jó dolog
27 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%

Menjél inkább pugózni

Ne játsszad a májnkráftot

2020. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy reálisak-e az elvárásai. Persze akár reálisak, akár nem, az ő döntése, a felelősséget neki kell vállalnia. Én is évek óta egyedül vagyok nőként, nekem főleg a belsőt tekintve magasak az elvárásaim, épp ezért nem tudok lejjebb adni belőlük. De nem hibáztatok érte senkit, nem szidom a férfikat, nőket, társadalmat, ufókat IS.

Szóval ha méltósággal viseli és felelősséget vállal érte becsülendő, ha nem, akkor nem.

Ugyanígy, ha csak tökéletes külsejű nő után ábrándozik és nem veszi figyelembe, ő hogy néz ki, szerintem az jellemhiba nála. De ő dolga. Inkább legyen egyedül, mint hazudjon egy kedves nőnek aki nem igazán indítja be.

2020. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen semleges.


Mindenki azt kezd a saját életével, amit akar.


Ha nekem nő létemre nagyon magasan lennének az elvárásaim a külsőt illetően, akkor eddigi életem leghosszabb és legboldogabb párkapcsolata soha el se kezdődött volna.


Neked milyen tekintetben magasak annyira az elvárásaid, hogy aki megugorja azt a szintet, annak meg te nem jössz be soha?

2020. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Se nem lúzerség se nem becsülendő. Ő dolga, ha neki jó, akkor nekem is jó.
2020. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
3. igen annak sosem jövök be, pedig csomó nőnél próbálkoztam és 37 éves vagyok már
2020. júl. 21. 09:09
 6/29 anonim ***** válasza:

Nekem külső és belső terén is magasak az elvárásaim.


Blake Lively hasonmásával, vagy vele szeretnék összejönni, hát nem is volt még barátnőm.

2020. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Demokratikus. Szabadon dönt, és ennek a következményeit ő viseli.
2020. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Egészségére, ő dolga.
2020. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"3. igen annak sosem jövök be, pedig csomó nőnél próbálkoztam és 37 éves vagyok már"


Nem válaszoltál a kérdésemre. :-)

2020. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

Az nem baj ha valakinek magasak az elvárásai, de azok hasonlóak legyenek az Ő adottságával.

Ha nem talál az elvárásának megfelelő lányt élete végéig azt jelenti,hogy a saját adottságainál jóval magasabbak az igényei a másikkal szemben.

Ez pedig már probléma.


Viszont aki élete végéig nem talál megfelelő társat annak nem az a baja,hogy magasra tette a mércét, vélhetőleg maga sem tudja mit akar, vagy aszexuális, vagy másik nemhez vonzódik, vagy a saját zárt világában él és nem mozdul ki.


Ha valaki ismerkedni szeretne azt napi szinten és bárhol megteheti.Olyan pedig nincs,hogy senki nem felel meg Neki.

2020. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!