Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Zavarna titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Zavarna titeket ha egy 32 èves ferfi 16 eves G-S Opel Astrával mászkálna (pl randira adott esetben)? De nem rohad, karban van tartva. Gáz? Lakashitelem van, nem veszek mèg 2 evig jobb autot. Ez nem robban le sosem.

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Már melyikötök nem rohad? A kocsi vagy te?
2020. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:D en sem. Sok kocsi 15+ evesen elkezd bomlani.
2020. júl. 21. 11:02
 3/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Nem eladó?
2020. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én már idős vagyok hozzád, de nem zavart volna. Amikor a férjemmel összejöttem, 29 éves voltam, nem volt autója se, és egy albérleti szobát bérelt egy házban, ahol több srác bérelt szobát.

Azután vett autót, hogy komolyan összejöttünk, hogy kényelmesen tudjon hozzám utazgatni, az is egy öreg Opel volt, aztán később sok év múlva vettünk közösen egy még újabbat.

2020. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Csak azert kerdeztem, mert van egy ismerosom,31 eves, nagyon jol keres mèrnökkent es ugyanilyen autoja van, mint nekem. Pedig megtehetnè, h jobbat vegyen, de nem erdekli+ csinos es ertelmes baratnoje is van,akit szintèn nem zavarja a haverom autojaja, h azzal mennek ide vagy oda
2020. júl. 21. 11:07
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem gáz,azt se tudom milyen az.Az a lényeg,ne essen szét a kocsi,meg a gazdája se.
2020. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
35%

Én le se merem írni, milyen anyagi körülmények között élek-élünk a férjemmel, mert azt már úgy sem hinnéd már el, vagy senki ezen az oldalon.

Egy 20 éves autóval járok munkába, meg az a hétköznapi autónk is.

Jobb az, ha a kollégák nem feltétlen tudják, hogyan is élek otthon és a régi autót látják, illetve, nem baj hogy nem a drága autómat törik a belvárosban. Múltkor belénk jött egy apuka, megkarcolta az autót picit, majdnem szívrohamot kapott idegességébe, majd adott a kezembe pénzt, aztán mentünk mindketten a dolgunkra. Nem tudnám megmutatni, melyik karcot csinálta őt, tehát nem is fáj a szívem érte.

Mondjuk az biztos, pöcröf az autóm még mindig. :)

2020. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul gondolod, ha úgy véled , hogy a társkeresésben ez a legfontosabb kérdés....
2020. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Én annak idején szó szerint megsirattam a 20 éves Opel Corsa-mat, amikor be kellett adni a bontóba, azóta meg csak egy bringám van, mert simán megvagyok autó nélkül.
2020. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Nem zavarna. Értelmes nő nem ez alapján választ párt.

Az én páromnak is G-s Astrája van, együtt csináltuk meg, mikor volt valami baja. :D

Igazából az sem zavarna, ha nem lenne autója, mert a páromat magát szeretem, nem a javait.

2020. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!