Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bi lányok veletek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok veletek már volt olyan, hogy nagyon rosszul sült el a személyes ismerkedés és kiderült, hogy a kiszemelt lány hetero?

Figyelt kérdés
Mostanában velem állandóan ez fordul elő. Már teljesen elment a kedvem a személyes ismerkedéstől, mert mindig kiderül, hogy a lány igazából hetero és olyankor annyira kínos az egész. Teljesen összezavarnak a jelek stb. Ti ezt, hogy oldjátok meg? 26N
2020. júl. 23. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első lánnyal jártam így, akibe beleszerettem. Nagyon kínos volt, mert jeleket véltem észrevenni tőle. Még az is lehet, hogy szándékosan alakította úgy, hogy többet lássak bele. Részegen ki is kotyogta másoknak, hogy bepróbálkoztam nála.
2020. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, rólam nagyon kevesen tudják, hogy érdeklődök a lányok iránt. Ezért is tartom nagyon nehéz terepnek ezt a személyes ismerkedést. Próbáltam már neten, de eddig a több tucat lányból egyetlen egy volt valós, akivel össze is jött valami
2020. júl. 23. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak szexet akarsz, akkor szórakozóhelyen is érdemes próbálkozni, de oda jól jön egy megbízható fiú is, aki vigyáz rád. Én is így csináltam.

Ha kapcsolatot is lánnyal akarsz, akkor szerintem is csak online jöhet szóba.

2020. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Felvállalom az esetleges lepontozást és megírom a tutit. Kevés a full hetero csaj, aki minimum kalandban se lenne benne. Arról van szó hogy más terep a fiatal csaj mint a fiatal fiú. Lányként még a maguk mezőnyében magasabb polcon lévő fiúk közül is válogathatsz. De hogy egy olyasmi jó csajjal melegedj össze aki úgy bi hogy már unja a pasikat és új impulzusokra vágyik nővel ... nos ahhoz neked is úgy, vagy közel úgy kell kinézned mint a tévében látott fincsi nyali fali csajoknak. Ha nem akar megbántani akkor full heteronak állítja be magát ahelyett hogy helyre tegyen. De ne csodálkozz ha egyszer véletlen csókcsatán kapod rajta egy másik lánnyal némelyik “bocs de én hetero vagyok” féle kiszemeltedet
2020. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!