Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 35 év feletti, elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 év feletti, elvált, túlsúlyos többgyerekes nők miért nem fogadják el, hogy nekik már lefőtt a kávé társkeresés terén, és lejjebb kell venni az igényeiket?

Figyelt kérdés
Ilyen "adottságokkal" a piacon nem túl kapósak, mégis hatalmas elvárásaik vannak (ne legyen kopasz, vonzó legyen, sármos, stb.). Tudomásul kell venni, a korukbeli jó pasik már elkeltek, vagy ha szinglik is, inkább választanak gyermektelent.
2020. júl. 23. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem a többség, aki értelmes, az elfogadja, hogy vége a dalnak és elég nekik egy átlag diplomás (pl diplomás ápoló), nem alkoholista pasi, aki cssk kicsit van elhízva és nem annyira ronda.
2020. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ne legyen kopasz, ősz, túlsúlyos


35 felett már nagyítóval kell keresni az olyan pasit, aki ezek közül az egyikbe, vagy akár többe is ne esne bele

2020. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12: amúgy igen. Minimum őszül, de ha olyan típus, kopaszodik is. De nekem ez spec nem gond, amúgy se tehet róla (a férjem már 20 évesen kopaszodni kezdett, evvan, genetika). Mondjuk a túlsúly olyasmi, ami ellen tehet, tehát az tényleg ne legyen. Mármint ha én, szintén 30 fölött, 2 gyerek után nem vagyok túlsúlyos, akkor azért talán csak elvárható, hogy a másik se legyen egy dagadék.
2020. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici pocak azért a legtöbb 30 körüli pasinak (5/4) befigyel, 35 körül meg 3-5-8 kiló túlsúly már általános, de ez még mindig nem a 15-20 vagy több kilós elhízott kategória.
2020. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, pici pocak, meg max 8 kiló plusz az nem túlsúly, simán belefér. De az orbitális undorító sörhas, meg a 15-20 kiló pluszok már nem.
2020. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik korosztályban sem kapósak a túlsúlyos,többgyerekes nők.

Fiatalon tán még rosszabb,mert a korosztályukban nem sok apuka van.

2020. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok elvált és többgyerekes, de a párkapcsolat nem úgy működik, hogy jobb híján veszek valami kínai mosógépet, egy darabig jó lesz, mert valamivel muszáj kimosni a gatyákat, célnak megfelel alapon.

Párkapcsolatnál emberekről van szó, nem használati tárgyakról. Ezért jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.

2020. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!