Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért egyre kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért egyre kevésbé szőrösek?

Figyelt kérdés

Pl. strandon vagy edzőteremben, 10-ből 9 már szőrtelen testű.

Én pont megszívtam és szőrös vagyok. Egyre kellemetlenebb így.


Ráadásul a szőrtelenítés sem segít: utána 2 hétig szó szerint az összes szőrtüsző be van gyulladva, olyan mintha több tízezer pattanás borítaná a testem, majd mire rendbe jön akkor mindössze 1 hétig sima, aztán kezdődik a szőrösödés.


Nők életkorától függ mennyire tetszik nekik szőrös testű férfi?



2020. júl. 20. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Hát lehet mert tini koromban nem tetszett a szőr, mostani páromnak meg olyan cuki szőrei vannak imádom, ilyen szépet még nem is láttam. (strandolni nem lehet vele mert nem vállalja) :D

Pedig pont tökéletes nem túl sok, de tényleg annyi pasi nyírja magát hogy már feltűnik ha valakin van szőr.

2020. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem alap, hogy egy férfin van szőr. Volt szőrösebb barátom, volt kevésbé szőrös, de egyik sem szőrtelenített, max intim tájékon, de amúgy azt sem várom el.

29 vagyok.

2020. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Te még termelsz tesztoszteront, örülj nkei.
2020. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted a nőknek nincs szőrtüsző gyulladásuk? Borotválkozás utáni nap csomószor kelek úgy, hogy rászáradt a vércsík a lábamra, mert álmomban szétkapartam.
2020. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Engem nagyon érdekel, ki mit mond szőrösnek, mert mikor azt hallom, hogy szőrös mellkas, ezt látom magam előtt, és a hideg futkos a hátamon.


[link]

2020. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
A nők is egyre kevésbé szőrösek.
2020. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Hellmano ***** válasza:
41%
Amúgy, ha egy nő választ párt olyant válasszon, aki szőrös, mert nagyobb a tesztoszteron szintje a szőrös embereknek, tehát idősebb korukban is hatásosabbak lesznek az ágyban. Ez nem baromság amúgy! Én is szőrös vagyok nem majom, de nem is kevés pont ideális mennyiség még a seggem is szőrös :D Annak meg ugye születni kell valami régi filmben volt ez a szöveg... Persze a hónaljam és az intimet , mindig karban tartom, de a mellemről nem szedem le meg a seggemről se :D Lábról meg szerintem bazi ciki, mikor egy férfinek olyan a lába, mint egy csiga, pedig azt nekem van lábizmom valakinek még a combja sincs olyan vastag, mint nekem a vádlim, szóval legyantázhatnám, de ezt meghagyom a kislányos fiuknak meg a buzáknak :)
2020. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
A tesztoszteronnal jön a nőgyűlölet és a homofóbia is?
2020. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Hellmano ***** válasza:
43%
Nőimádat jön a sok tesztoszteronnal és abban igazad van, hogy a homofóbiát erősítí :D
2020. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Tehát egy buta, hányadék ember lesz a tesztoszterontól. Az ilyen kis szőrösseggű majmok szoktak pofozkodni.
2020. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!