Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem egy mamahoteles,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy mamahoteles, 45 éves pasiba, gáz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy menekülnöm kéne tőle. Veszettül jóképű, de.... Nincs saját élete, nincs autója, nincs jogsija, nincs semmi motivációja, 10 éve ugyanazt az unalmas, monoton munkát végzi egy hivatalban.


Hobbija a zenélés együttesben. Hozzák viszik a kollégák.


Két évente osszejon általában házas nőkkel, addigra kieg a kapcsolat, és jön az új nő.


De én szeretem. Úgy tűnik kölcsönos. 30-as nő vagyok. Szerintetek is menekülnom kéne amíg lehet? Barátnőim szerint hülye vagyok, de szeretem. 🤢


2020. júl. 24. 17:53
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Bocsi az ékezetek miatt, telefonrol írok, és es amit felajanl, az marad.
2020. júl. 24. 17:55
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Te döntsd el magadnak. Én támogatlak az elképzelésedben.

Azért felteszem a kérdést: nem jutsz majd az eddigi barátnői sorsára 2 év után? Te sem vagy már tinikorú. Nem tudnál kapcsolatba lépni valamelyik exével? Persze gondolj arra, hogy alighanem CSAK rosszat mond majd róla.

2020. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Szeresd meg a mamát, és akkor nyert ügyed van:D a tenyerén fog téged hordozni:DD
2020. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
*Szeresd meg a mamát, és a mama is téged
2020. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
30%

Na tűnés a kisfiamtól!!


[link]

2020. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván oka van, hogy ennyi idősen itt tart. Ezen gondolkodj el!
2020. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy facebookos vicc jutott eszembe.

Átírva a te helyzetedre:

Gyakoris nők mamahoteles férfiakkal jönnek össze, nekem meg vissza se ír aki tetszik.

😆😆😆

2020. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

Én, férfiként, ezt másképp olvasom/értelmezem.


Van egy jóképű pasi, stabil melóval, az idős édesanyjával él, akit segít...és mondjuk ki, aki után megörökli a lakást. Mellette zenél.


Ehhez képest jobb lenne a nőknek egy lakás és kocsihiteles fazon? Érdekes.

2020. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Frappáns válaszok, köszönöm! :) Utolsó válaszoló, nem idős az édesanyja, igen fiatalos, 64 éves, és még aktívan dolgozik. Van egy öccse, ő is ugyanebben a mamahotelben él, hárman élnek otthon (nagy házban).


A kocsit csak azért említettem meg, mert még jogsit sem szerzett, szóval utal kicsit arra, hogy lehet hogy "lúzer" kategória. Nekem van autóm, jogsim, nem emiatt kérdeztem.

2020. júl. 24. 19:09
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, ha hajlandó mamát hátrahagyni és összeköltözni veled.
2020. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!