Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házas nőként beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nőként beleszerettem egy házas férfiba. Már harmadik éve szeretem és nem tudom elfelejteni. Szerencsére már nem találkozunk mégsem tudom elfelejteni Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le Fb-on, e-mialben, telefonon. Ne legyen esélye utánad nyúlni. Amíg ezt meg nem teszed, mindig reménykedni fogsz, hogy írni fog. Aztán majd az idő segít valamennyit.
2020. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már ő sem keres! Csak elfelejteni nem tudom
2020. ápr. 25. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem ugyanez volt, én elváltam a végén.

Nem, nem jöttem össze a házas férfival, a történet mindvégig plátói maradt, pedig mindketten vonzódtunk egymáshoz. Ő ma is a felesége mellett van. Viszont én rájöttem, hogy nem tudok tovább úgy élni a ferjemmel, hogy párként már egyáltalán nem működünk.

Szóval elváltam. Azután pedig megtaláltam azt a férfit, akire szüksegem volt. Ő nem volt házas, és már én sem... ennek is 3 éve. Azóta boldog vagyok.

2020. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is ülj le és gondolkozz el az életeden. Tedd helyére a dolgokat, mit miért csinálsz, kitől mit vársz, miért alakult ez így. Ha a fontos kérdéseket letisztáztad magadban, akkor jöhet a taktika kidolgozása. Pl. ha úgy határozol, hogy a férjed felé fordulsz és mindent megteszel azért, hogy azt a szerelmet iránta érezd újra, akkor tolj félre mindent és adj bele 100%-ot. Ha őszintén úgy érzed, hogy ez így a helyes, akkor szép lassan olyan távolra fog kerülni a szerető emléke, hogy már nem fog hiányozni.

Neked kell érezned, hogy részedről mi a helyes irány. Szerintem ebben nem segíthet senki.

2020. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!