Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában mit jelent a "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit jelent a "nem akarok komoly kapcsolatot" frázis?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, bár ilyet fiútól nem szoktam hallani (pontosabban ha igen, akkor az azt jelenti, hogy elég az egyéjszakás kaland vele), na de lányoknál ez mit jelent, ha ezt mondják egy fiúra? Lehet ez igazi indok, vagy 100% átverés?

2013. nov. 3. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Komolyan nem akarnak semmit VELED.

Lekoptatás, mint az összes többi.

2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbbször azt, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot, vagy nem akarnak komoly kapcsolatot azzal, akinek mondják.
2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki. Én legalábbis akkor mondok ilyet :D


21/L

2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jó neki ahhoz, de dugna.
2013. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy:


1. nem akarnak komoly kapcsolatot (mert épp most másztak ki egyből, aminek zűrös vége lett)


2. nem akarnak tőled semmit.

2013. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/5

Na igen, állítólag itt is egy zűrös kapcsolat vége lett. De ez nekem akkor is eléggé átlátszónak tűnik ... Most nem akar komoly kapcsolatot, de majd teszem azt december 3-án úgy kel föl, hogy most már valami komoly kell neki?

2013. nov. 3. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy rondának tartja az illetőt, de nem szeret konfrontálódni, ezért még véletlen se mond olyat, ami hasonlítana az igazságra, vagy lehetne rá bármi értelmeset mondani.


Mert ha nem akar komoly kapcsolatot, mit akar? Kötetlen dugást? Ezt visszaválaszolnád valamelyiknek, azonnal halálra sértődne... Nevetséges.

2013. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogy nincs olyan nő/pasi a közelében, akivel el tudná képzelni a komoly kapcsit. Majd ha lesz, akkor akar.
2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De amúgy ha valaki azt válaszolja, hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor annak valaki feltette a kérdést, hogy akar-e, nem? :D Vagy kezdett részletekbe belemenni a másik személyes dolgait illetően, amire a másik meg nem akart válaszolni, és ezért előrukkolt a "most nem akarok komoly kapcsolatot"-szöveggel, mert ezzel talán egy kis távolságot tud generálni, időhöz jutni.
2013. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl most mindenkinek kivétel nélkül megmondom hogy nem akarok kapcsolatot. Se komolyat, se komolytalant... Most lett vége a,kapcsolatomnak, elég nehéz időszakon mentem keresztül, és becsülöm annyira a többi férfit, hogy nem mászok búfelejtős kapcsolatba, mert annak a végén ott lennénk mindketten ahol most én. Amíg nem érzem azt, hogy készen állok egy új kapcsolatra, amiben nem a régit keresem, addig mindenkit elküldök. Lehet már holnap készen állok majd, de lehet hogy december 3-án ahogy egy előttem válaszoló írta, de az is lehet, hogy ez csak évek múlva jön el.
2013. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!