Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön a nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön a nők miért írják mindig oda hogy egyéjszakás kalandot nem akarnak, csak komoly kapcsolatot keresek stb., a férfiak tényleg csak azt akarják ezeken az oldalakon, azért írják ki ezeket a nők?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Tele vannak az ilyen oldalak szexet keresőkkel, házas emberekkel.
2020. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak Tinderen kb. mindenkit jobbra húznak. Azokat a nőket, akik nagyon tetszenek és szimpatikusak nekik, barátnőnek akarják. Azokat, akik kevésbé tetszenek nekik vagy a személyiségük nem tetszik nekik, szexet akarnak csak tőlük.
2020. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Én 2015 óta csak a Tinderen ismerkedem. Viszonylag jóképű (vagy legalább erősen helyes) srác vagyok, viszont a való életben nem az a társaság közepe, vagy bulizós, ezért nekem a Tinder tökéletes, mert a megszólítás nehezen megy, de utána az ismerkedés (randi és aztán) már könnyen. Nem dugni akarok, hanem kapcsolataim voltak onnan. Egyszer egy 3 éves, egyszer egy 1,5 éves és most egy április óta.


Még viszonylag intelligens, művelt, értelmes is vagyok és sok lány szerint már ez is nagy szó, mert ott nagyon sok buta férfi is fent van. (Persze nő is.)

2020. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"a férfiak tényleg csak azt akarják ezeken az oldalakon"


Dehogy. A nők kizárólag a legjobban kinéző férfiakkal állnak szóba, azok meg korlátlan nőt dughatnak meg, így gyakorlatilag lehetetlen őket bármi másra rávenni, ha egyszer állnak értük sorban a nők. Hogy az összes többi férfi mit akar (akik összetennék a kezüket, ha egyszer végre kapcsolatuk lehetne), az számukra édes mindegy.

2020. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

"Tele vannak az ilyen oldalak szexet keresőkkel, házas emberekkel."


*házas férfiakkal. A házas nőknek ugyanis elég egyet csettinteni, ha félre akarnak dugni, nekik nem kell a Tinderen, meg a többi oldalon szerencsétlenkedni.

2020. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!