Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálnak engem a kollégák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a kollégák, meg az ismerősök, ha a potenciális nőkkel (akik az én korosztályom és szóba jöhetnek, mint nők, 25-40 éves kor között) úgy bánok, mint a kutyákkal, tiszteletlen és lekezelő vagyok velük? 34 F, mentőtiszt.

Figyelt kérdés
Volt már 2 párom, de 5 éve senki és ez annyira felőrült lelkileg, hogy bekattantam, Próbálkozok lépten-nyomon, de ellenállásba ütközök, elutasításba. Már előre látom a potenciális nők viselkesén, beszédén, hogy nem jöbök be nekik. Mindig van új nővér az állomáson, kórházban, de mindig elutasít. Utána ha hozzám szól, akkor bármit kér, porig alázom. Mert egyszerűen fáj az elutasítás, fáj a heti 4-5 elutasítás (nagy a fluktuáció a szektorban). Egy idő után meg panaszkodnak a vezetőségnek, engem meg már 2 szer róttak meg, fogalmazzunk úgy, hogy fegyelmit kaptam, mert a hölgyekkel tiszteletlenül bánok. De mire fel tiszteljem őket? Nem, nem vagyok kövér varangy, hogy ezért minden nőnek el kelljen engem utasítani, csupán átlag arcú pasas vagyok, ami a nők 99%-ának a szemáben szinte bűncselekmény (már ha bepróbálkozik átlag nettó 210 ezres, 4 éves fősulit végzett mentős Gábor).
2020. júl. 27. 10:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
De én ezt nem is értem, te csak azzal viselkedsz normálisan emberként, akin azt látod, hogy a farkadra húzhatod? Nem érzed ebben kicsit az önellentmondást? Senki nem akar egy bunkó tajparaszt alá feküdni, igazából csak magaddal szúrsz ki ezzel a viselkedéssel.
2020. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Tanárként dolgozom, nem vagyok már fiatal. Ez a harmadik iskola, ahol tanítok. A huszas-harmincas éveikben járó férfi kollégáim csak álmodnak a te fizudról, nettó 200 alatt van a fizetésük, átlagos arcúak és kivétel nélkül mind házasok vagy kapcsolatban vannak. Valamit nagyon rosszul csinálsz, mert nem a foglalkozásoddal, fizetéseddel, átlagosságoddal van itt a baj.
2020. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%

A baj az hogy a pszihologiai felmérésenek nem arról kéne szólnia amiről most szól.

Már az első megrovás után el kellet volna téged küldeni valahova szabira..Nálunk is volt ilyen kolléga és ki akarták rúgni...az illető egésznap morgot sőt kiabált...volt h az ajtókat csapkodta és teli torokból üvöltött..De mint aki a zárt osztályon van...Ki akarták rugni..mondom tudok egy jobb megoldást..fogtuk és elküldtük szabira..(fizetett+de nem vontuk le..mintha dolgozott volna.)Mi mondtuk neki hova mikor kell mennie...utána úgy jött vissza mint akit kicseréltek.

Amúgy egy nagyon jó kolléga volt...és mellet baromi sokat túlórázott.

Egyszerűen ki éget.

Te valószínűleg már csak egy darab szén vagy.Ez később a munkádra is ki fog hatni.

A másik ha nem tudod kezelni az elutasítást ne kezdj olyannal akivel utána is találkoznod dolgoznod kell.ha egy kolléganő felmond..akkor hívd el randira..mert ha épp le pattint se látod többet.(amúgy se lövünk házi nyúlra.)

amit még nem értek..ha bunkó vagy velük miért hiszed ,hogy bárki add neked egy esélyt.illetve ne feled ,hogy minden munkahelyen megy a pletykálás..biztos jó híred van :(

Szóval 1próbáld egy kicsit magad rendbe tenni lelkileg...és igen azért kéne mosolyogni is...nem kell idiótának lenned..de néha amikor épp nem élet‑halál kérdésről van szó...azért nem kell megfeszülni.

Úgy ,hogy hajrá én szurkolok neked!

2020. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
A pszichologiai teszteket hagyjatok is, akarkit le lehet fizetni, hogy meglegyen plusz akinek van egy kis sutnivaloja az megtudja ugy csinalni, hogy normalisnak latszodjon. Nekem van olyan ismerosom akinek fegyvert adtak a kezebe egy kis cashert, pedig az mar tenyleg komoly dolog, mondjuk a mentozes is. Az a baj, hogy szerintem mar mindenki szanalmasnak tartja, hogy mindenkinel beprobalkozol akinek p.ncija van, es ezzel az ellenseges viselkedessel annak az eselyet is lenullazod, hogy aki eloszor nemet mkndott az kesobb megis kivancsi legyen rad es nyisson feled. De a suttyo viselkedesedre az sem mentseg, ha elutasitanak. Mindenkinek van joga eldonteni kivel bujik agyba, kivel randizik, neked el kell dogadnod a valaszt. Igy csak kirugatod magad.
2020. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
A betegre figyelek(*_*)
2020. júl. 27. 15:09
 26/26 anonim ***** válasza:
96%

Na mi a helyzet azóta kirúgtak már?


Csakmert épp most fogok végezni a mentőtisztin, azonban eléggé be vannak telve a posztok, mennék szívesen majd a helyedre ha nem haragszol meg. :)

2020. nov. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!