Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálnak engem a kollégák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a kollégák, meg az ismerősök, ha a potenciális nőkkel (akik az én korosztályom és szóba jöhetnek, mint nők, 25-40 éves kor között) úgy bánok, mint a kutyákkal, tiszteletlen és lekezelő vagyok velük? 34 F, mentőtiszt.

Figyelt kérdés
Volt már 2 párom, de 5 éve senki és ez annyira felőrült lelkileg, hogy bekattantam, Próbálkozok lépten-nyomon, de ellenállásba ütközök, elutasításba. Már előre látom a potenciális nők viselkesén, beszédén, hogy nem jöbök be nekik. Mindig van új nővér az állomáson, kórházban, de mindig elutasít. Utána ha hozzám szól, akkor bármit kér, porig alázom. Mert egyszerűen fáj az elutasítás, fáj a heti 4-5 elutasítás (nagy a fluktuáció a szektorban). Egy idő után meg panaszkodnak a vezetőségnek, engem meg már 2 szer róttak meg, fogalmazzunk úgy, hogy fegyelmit kaptam, mert a hölgyekkel tiszteletlenül bánok. De mire fel tiszteljem őket? Nem, nem vagyok kövér varangy, hogy ezért minden nőnek el kelljen engem utasítani, csupán átlag arcú pasas vagyok, ami a nők 99%-ának a szemáben szinte bűncselekmény (már ha bepróbálkozik átlag nettó 210 ezres, 4 éves fősulit végzett mentős Gábor).
2020. júl. 27. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Mert a potenciális nőkkel (akik a te korosztályod, és szóba jöhetnek, mint nők, 25-40 éves kor között) úgy bánsz, mint a kutyákkal, tiszteletlen és lekezelő vagy velük.
2020. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerfintem meg is válaszoltad a kérdésedet.
2020. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja, mert mosolyogni kellene? Volt annó a fősulin egy ismerősöm, haverom. Na ő 3 szor vette fel az adott tárgyat, tanult is és abból 3-adjára vizsgázott-élet-halál meccse volt. Folyton mindenkivel kedves volt és mosolygott. Mondta is a tanár, hogy Béla talán még a guillotine alatt is mosolyogna, és megvágta a srácot, ott kellett hagynia a sulit. Na én azóta nem mosolygok a családtagokon kívül senkire sem.
2020. júl. 27. 10:50
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan ennyire frusztrált elmebetegként lehet valaki mentős???

Vagy a kérdés provokatív kamu!?

Nekem sincs sok jó tapasztalatom az OMSZ dolgozókkal, de ez kiveri a biztosítékot.

2020. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Te komolyan lenézel valakit és úgy bánsz vele, mint a kutyával, egyszerűen azért mert nem kellesz neki párkapcsolatra? Felfogod, hogy ez mekkora dürhőség? Lehetnétek jóban, lehetnétek normális kollegális viszonyban, te viszont szítod a feszkót és gyűlölöd őket, amiért nem teszik szét a lábukat neked. Milyen undorító figura vagy te? Neked is a belsőddel van a nagyobb baj.
2020. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem vagy tisztában azzal, hogy hogyan látszol kívülről. Amit csinálsz, az az, hogy a veled együtt dolgozó személyek felével nem ütöd meg a kollégák közti kommunikáció minimális elvárható szintjét. Ez olyan mintha nem végeznéd jól a munkádat.


Az indokaid pedig nem validak, azt a feszültséget, hogy nincs nő az életedben, nem a kollégáidon kéne levezetni. Menj el sportolni vagy találj valami hobbit, és gondolkodj el azon, hogy tudsz-e valamin változtatni, hogy legyen nőd. Akár a személyiségeden, akár a munkádon, akár a barátaidon.


Ha nem, akkor meg pròbálj meg arra berendezkedni, hogy nem lesz, elfogadni és feldolgozni ezt a tényt, megtalálni a szépet az életben, nem azon keseregni és az után vágyódni, ami nem adatott meg neked. Mert csak megmérgezi az egész életedet és boldogtalan leszel, pedig boldog is lehetnél.

2020. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem kéne mindenkinél próbálkozni, ha valakinek be is jönnél, a sok próbálkozás után (úgyis a fülébe jut) nem leszek szimpatikus joggal!

Sokan amúgy sem akarnak munkatársal semmit!

Attól mert visza utasít nem is értem miért kell parasztnak lenni!?

Csak azért nem tiszteled, mert nem kellesz neki?

Amúgy nem az átlagos arc a gond veled! Számtalan átlagos kinézetű / munkakörű férfi él normális kapcsolatban! A stílusod és a felfogásod a legnagyobb probléma!

N28

2020. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

A kollégák meg azért utalnak, mert egy besavanyodott, buta, bunkó vagy!

Az ilyeneket én is utálom!

Nem kell mindenkire mosolyogni, de azért van egy határ. A buvalba.zott embereket kevesen szeretik.

Én se értem, ilyen ember, mint te, hogy végezhet ilyen munkát...

N28

2020. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csupán azért, mert valaki mosolyog, még nem ér el sikereket!
2020. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak azért nem vagy hajlandó az alap emberi normákat betartani a munkahelyeden, mert FELTÉTELEZED ("Már előre látom a potenciális nők viselkesén, beszédén, hogy nem jöbök be nekik." - vagyis nem is tudod, csak "előre látod"), hogy valakinél nincs esélyed. Szóval te csak akkor kezelsz másokat emberként, ha abból valamilyen szinten hasznod származik, értem. Ez nem igaz, hogy nem érzed, miért probléma.

Egyébként ha normálisan viselkednél, akkor valószínűleg a fizetésed és az átlagos ábrázatod ellenére is tudnál párt találni, de gondolom ez a csökött agyadig nem jut el. Szerintem keress fel egy pszichológust, mert amúgy nagyon nem normális, hogy 5 év nőtlenség ennyire az agyadra ment.

2020. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!