Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálnak engem a kollégák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak engem a kollégák, meg az ismerősök, ha a potenciális nőkkel (akik az én korosztályom és szóba jöhetnek, mint nők, 25-40 éves kor között) úgy bánok, mint a kutyákkal, tiszteletlen és lekezelő vagyok velük? 34 F, mentőtiszt.

Figyelt kérdés
Volt már 2 párom, de 5 éve senki és ez annyira felőrült lelkileg, hogy bekattantam, Próbálkozok lépten-nyomon, de ellenállásba ütközök, elutasításba. Már előre látom a potenciális nők viselkesén, beszédén, hogy nem jöbök be nekik. Mindig van új nővér az állomáson, kórházban, de mindig elutasít. Utána ha hozzám szól, akkor bármit kér, porig alázom. Mert egyszerűen fáj az elutasítás, fáj a heti 4-5 elutasítás (nagy a fluktuáció a szektorban). Egy idő után meg panaszkodnak a vezetőségnek, engem meg már 2 szer róttak meg, fogalmazzunk úgy, hogy fegyelmit kaptam, mert a hölgyekkel tiszteletlenül bánok. De mire fel tiszteljem őket? Nem, nem vagyok kövér varangy, hogy ezért minden nőnek el kelljen engem utasítani, csupán átlag arcú pasas vagyok, ami a nők 99%-ának a szemáben szinte bűncselekmény (már ha bepróbálkozik átlag nettó 210 ezres, 4 éves fősulit végzett mentős Gábor).
2020. júl. 27. 10:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%

Mert egy bunkó, tahó f.sz vagy, azokat meg mindenhol utálják, nemhogy bármit is akarnának tőlük.

Ha ennyire frusztrált vagy és nem tudod feldolgozni a szakításod, akkor mentőtisztként kicsit kérdezz körbe egy jó pszichológus számáért.

2020. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem megrovás kellene, hanem kib*szni, mint a macskát szarni.
2020. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, ha valakivel (vagy egy csoporttal) így bánsz, akkor ne csodálkozz rajta, ha ezt kapod vissza. Abban igazad van, hogy látni egy nőn, ha nem jössz be neki. Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy kerülöm. Viszont ha találkozunk köszönök neki, ha valamiért odajön, segítek, csak épp én is közömbösen viselkedek, nem próbálkozok be nála. Igaz, hogy sokan az én viselkedésemet sem értik, de eddig még senki nem utált miatta.
2020. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%

Az még eszedbe sem jutott, hogy ők nem potenciális jelöltek, hanem a kollégáid? Hogy vannak emberek, akik a munkahelyükre dolgozni járnak, és nem egyetlen életcéljuk felszedni valakit?

Az, ha elutasítanak magánemberként, az nem jogosít fel arra, hogy tiszteletlen és lekezelő legyél, főleg, hogy azt mondod, eleve olyanoknál próbálkozol, akik feléd semmiféle érdeklődést nem mutatnak.

Nincs nálatok rendszeres pszichológiai alkalmassági, azonnal megbuknál rajta?! Azért utálnak, mert súlyos személyiségzavarod van.

2020. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Van elég baj így is az egészségügyben: szerencsétlen nővérek, sok a beteg, túlórák, pisi-kaki-vér-genny 12 órás műszakban végig, éhbérért és még te is itt vagy, aki arra sem képes, hogy az embertársadat (nemtől függetlenül) emberszámba vedd.
2020. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Van pszichologiai felmeres. De ott ki tudom zarni ezeket a tenyezoket.
2020. júl. 27. 11:47
 17/26 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy fa5zkalap vagy.
2020. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Magad alatt vágod a fát. A megrovás meg a fegyelmi neked nem elég? Mi kell még, hogy észhez térj? Sejtheted, milyen híred lehet. Gondolj bele, ha ennyire problémás vagy, kollegáiddal így beszélsz, akkor ha odajön egy új, azonnal mindenki ezt fogja neki nyomni: "Ezt a kollegát messziről kerüld mert..." és sorolják a megnyilvanulásaid.

Az a helyzet, hogy hiába végzed jól a munkád, ha megkérdezik a kollegáid, és 10-ből 10 nő azt fogja mondani, hogy veled nem akarnak együtt dolgozni, az kihat majd a karrieredre is. Előléptetésnél, fizu emelésnél, ne adja az ég leépítésnél ezek a dolgok mindenkinek eszébe fognak jutni.

Nőj föl.

2020. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
98%
Ne aggódj, majd eljön a változás! A harmadik fegyelmi után automatikusan elküldenek. Onnantól nem leszel mentős, és a 210 ezres fizetésnek is búcsút intesz.
2020. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen embereket miért hagynak dolgozni mentősnek? Majd lesz egy sebesült csinos nő és boszúból hagyod meghalni ? Egy pár év és ha így folytatod akkor sorozatgyilkos leszel mert lusta vagy edzeni ami kell manapság ha nőt akar az ember.
2020. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!