Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyannak tetszel aki neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyannak tetszel aki neked nem, téged is felidegesít?

Figyelt kérdés

Engem rendesen fel stresszel, ráadásul sokszor történik, hogy olyanok akiket észre sem vennék, szinte felkínálkoznak.


Akihez meg én vonzódnék az meg engem nem vesz észre.


Ez valami idegesítő szívatás az élettől!!!



2020. júl. 28. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút hidegen hagy
2020. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


Engem azért idegesít mert olyat meg nehezen találok akivel mindketten tetszünk egymásnak.

2020. júl. 28. 12:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább csak zavarba hoz. Onnantól hogy tudom valakiről hogy tetszem nekik mindig igyekszem figyelni nehogy adjam alá a lovat valamivel és ha közeledik tudjam hárítani.

Így alapvetően inkább kerülöm az ilyeneket.

2020. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
nem.
2020. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3# Mindenki így van ezzel.


Amúgy engem nem idegesít, örülök neki hogy tetszem valakinek.

2020. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor idegesít csak, ha egyértelműen (de nyilván finoman) közlöm vele, hogy "bocs, nem" de mégis nyomul.
2020. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít, de mégis kellemetlen, mert utána már nem tudom, hogy viselkedjek vele, hogy ne vegye az érdeklődés viszonzásának a kedvességemet vagy egy mosolyomat.
2020. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha nem akad le a témáról, miután elmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle ilyen értelemben semmit.
2020. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha még idegesítő stílusban nyomul is.
2020. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakos és nyomul, akkor igen, irritáló. Sokan nem értenek a szép szóból. Nekem meg is kellett végül bántanom például egy illetőt, hogy lekopjon végre. Viszont olyan is volt, aki tök normálisan kezelte. Az olyat tisztelem, a többi idegesítő.
2020. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!