Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyannak tetszel aki neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyannak tetszel aki neked nem, téged is felidegesít?

Figyelt kérdés

Engem rendesen fel stresszel, ráadásul sokszor történik, hogy olyanok akiket észre sem vennék, szinte felkínálkoznak.


Akihez meg én vonzódnék az meg engem nem vesz észre.


Ez valami idegesítő szívatás az élettől!!!



2020. júl. 28. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 99%-ban én is olyanoknak jövök be, akik nekem nem tetszenek. Idegesítő, de nem az a tény, hogy bejövök valakinek, aki nekem nem, hanem, hogy olyat pedig akivel kölcsönös lenne a vonzalom, nem találok.
2020. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha próbálkozott személyesen és nem vette tudomásul a nem szót és ennek ellenére zaklatna akkor elkönyvelem hogy pszihésen is beteg és akkor jogi segítséget kérnék természetesen dühösen.


Azt tisztelem aki megérti hogy nem sajnálom is mert érzéseket táplál és nehéz a viszonzatlan szerelem ezért mindent elkövetnék hogy ne kelljen velem egy légtérbe lennie sokáig ha látom rajta hogy nagyon szenved emiatt de érti a nemet.


De azt nem tudom megérteni aki a nem ellenére is zaklatja a másikat.


Természetesen idegesítő lenne!

2020. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

* Azt tisztelem, aki megérti, hogy nem. Sajnálom is, mert érzéseket táplál.


Javítva

2020. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás.Mi lenne,ha csupán emberként tekintenél rájuk.

Van eltérés a beszélgetés,és flörtölés között.Ha vagy olyan kifinomult,akkor ezt bunkómód nélkül is tudod közvetíteni.


Hát sajnos ez van,hogy nem egy zárdában,vagy egy szigeten élünk,és el kell viselni ,vannak körülöttünk emberek,akik neadjisten még beszélni is szoktak egymással.Néha ismeretlenekkel is.

2020. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megfigyeltem, általában mindig ez van: olyannak jön be az ember, akinek viszont nem. Mint valami rossz mágnes.
2020. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromra agyvérzést kaptam volna, ha ezen tipródok.
2020. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!