Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell nyilvános helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nyilvános helyen fogdosni? Nagyon felidegesitett ezzel

Figyelt kérdés

Jó fogdosson nekem mindegy de ne olyan helyen ahol többen vannak. Étteremben voltunk enni mentünk nem szexelni.

En meg mondtam hogy fejezze ezt be erre megsertodik. Rendesen oda nyúlt a lábam közé.


2019. okt. 13. 15:00
 1/9 anonim válasza:
9%
Én azért fogdosom, simogatom az asszonyt, mert az enyém.
2019. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez de egy undorító hozzáállás, 1-es.

Tiéd ám a farkad, amíg le nem vágja álmodban. Másik embert nem birtokolsz. Vagy ha igen, akkor az asszony jobban tenné, ha lelépne tőled.


A kérdező pasija meg egy paraszt.


A kulturált viselkedés miért olyan nehéz?

2019. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer ezért küldtem el az egyik pasit a fenébe,mert a második talin moziba mentünk és ott kezdett fogdosni.Én undoritónak tartom,ennek otthon van a helye,amikor kettesben vagyunk.
2019. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Furi egy világ ez. Fele csapat utálja, fele csapat meg kb. erőlteti a "szabadtéri" mókát. És sosem lehet tudni ki milyen.
2019. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
1%
Amikor ellenkezik, akkor csak azért is simogatom. Látványosabban. Majd minden nap mondogatom neki,hogy az enyém vagy. Hogy el ne felejtse kié. Egyes voltam.
2019. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%

Férfi vagyok. Engem több barátnőm is fogdosott nyilvános helyen. Combom, fenekem, farkam,...

Nem zavart.


Mondjuk én egészséges, hetero, FÉRFI vagyok.

2019. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem álmodban láttál nőt közelről, 1-es.
2019. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
# 4 Mi ebben a fura? Aki erőlteti, annál csinálod, aki nem és egy szóval sem állította, hogy bejönne neki a dolog, annál nem. Mi olyan bonyolult neked ebben?
2019. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Remélem anyukáddal is úgy bánsz, mint a többi nővel.
2019. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!