Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerető mit adott vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető mit adott vagy mit adtál neki ami a legkomolyabb dolog volt?

Figyelt kérdés

Ezt az összeget honnan vetted el, családi költségvetés vagy honnan tellett rá.

Nekem van cégem általában céges költségként le szoktam írni.

Nemrég kapott egy nőiesebb kocsit hogy vidékről feltudjon járni hozzám ha van szabadideje.

Ti hogy oldjátok ezt meg nők férfiak ha ajándékozás van szeretőnek?



2020. júl. 28. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Robogót kapott. A munkám béréből. Az én pénzem, nem a feleségemé vagy a gyerekemé.
2020. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Robogót? :D Hát ezen halálra röhögtem magam! :D
2020. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mikeXxX ***** válasza:
74%
Ha valakivel van szexkapcsolatom ( szerető nem kell van gerincem) akkor az örüljön hogy kap egy rendes f@szt aki nem csak magára figyel ha ez nem elég neki akkor meg mehet csába a robogós főnyereményért is 😆! 40f
2020. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az időmet
2020. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!