Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőm kiírta társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kiírta társkeresőn hogy kerti törpéket nem keresek sokszor miért nem értik meg azok akik miatt kiírta?

Figyelt kérdés

Kiírta konkrétan így mert nem bírta hogy boldog boldogtalan ráírt.

min 180centi 90 kg és izmos legyen.

Erre írnak neki olyanok hogy 165 cm meg 70 kg.

Szokta mutogatni a képeket hát ezt én se értem.

Sok pasi miért nem tudja elfogadni ha van egy korlát ami alatt az adott társkereső lánynak nem kell írni?



2020. júl. 29. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Hát tudod, aki ilyet ír ki, annak lehet, hogy már csak azért is irnék. Már ha lennék társkeresőn. De nem vagyok, mert nem érdekel a sok önjelölt hercegkisasszony.
2020. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Mert nyomorékok és nem értik.
2020. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Lehet ez még ilyen se!

Majd írnak rá 190 cm-es és 100 kg-os emberek, akikről majd az első találkozáskor látni fogja, hogy esetleg a 100 kg még igaz is lehet, csak a magasság van elírva mondjuk 30 cm-rel. :-)))

És ha a randin kiakad, meg fogják neki mondani, hogy azért hazudtak, mert különben esélyt se adott volna nekik.


Ez ugyanolyan, mint álláskeresésnél, amikor csak a gyermektelen, gyereket soha nem is akaró fiatal nőket akarják fölvenni, aztán a jelentkező meg letagadja a gyerekét, letagadja, de még azt is, hogy párja van.


Ha mindenki a csillagos égbe emeli az igényeit, akkor természetes, hogy mindenki hazudni fog, hogy megfeleljen annak.

2020. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Én 192 cm vagyok, de messziről kerülöm az ilyen felszínes, hülye picsákat.
2020. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Azért barátnőd se lehet nagy durranás ha élőben nem hajtanak rá elegen. Nem a férfiakhoz kell mérni a párkeresési sikert hanem ahhoz hogy a helyzeti előnyből (fiatal lányként a bukta kb kizárt) mi mindent tud kihozni.
2020. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
MIn. 180 centi 90 kg és izmos. Látomigény az van, kíváncsi vagyok ő hogy néz ki (90-60-90?). Nagy szám nem lehet, ha társkeresőn ismerkedik.
2020. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Biztos kövér és lapos... :D

Plussz ,elég frusztrált ha ilyet ír ki szóval lehet akármilyen szép akinek ilyen modora van mehet a lecsóba.

2020. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

4,5,6 személyében megérkeztek az alacsony és/vagy alacsony önbizalmú, esetleg incel pasik is, akik most egymást vállonveregetve fogják elhordani mindennel a csajt. 😁

Vagy beírják, hogy én 195 magas 20 centis péniszű manager vagyok aki Jaguar f typeal jár teniszezni, de ilyen csajjal nem kezdenék.

Interneten ismerkedni is már gáz, főleg ha még elvárásai is vannak csajnak, amiken ők legtöbbször kívül esnek. Szomorú. Szomorú😭😢😵😷

2020. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Na bocsánat a 7es is. 8 voltam.
2020. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
10 Engem azért nehéz tipizálni ezen az oldalon ha megnézed a válaszokat. Bár tudom hogy vamit vissza kellett írnod, mert nagyon savanyú az a szőlő.😂
2020. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!