Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják egyöntetűen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyöntetűen az itteni nők, hogy ők elolvassák tinderen a pasik adatlapját? Mert szerintem ez kamu.

Figyelt kérdés
Láttam decemberben tinderen 3 ismerős nőt húzgálni a pasikat vizsga után, amint iszogattunk (beszélgettünk két haverommal, meg 3 nővel, akik csoporttársak és most vizsgáztunk le) és elhihetitek, hogy azonnal 2-3 mp után húzták a pasikat, egyik sem olvasott el semmit, ha nem az a kép köszönt vissza, aki nekik minimum 10/-9 es.
2020. júl. 30. 16:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
16%
Miért mondják? Mert a nők nem azt mondják, ami igaz, hanem amit magukról hallani szeretnének. Ők sohasem fogják bevallani, mennyire felszínesek, ettől függetlenül szigorúan külső alapján szelektálják a férfiakat.
2020. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű, mert én az egyenességet szeretem, akkor is, ha az carul esik.
2020. júl. 30. 17:45
 13/28 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy te azt szereted, de a nőknek egyáltalában nem áll érdekükben őszintének lenniük. Nekik a pályafutásuk végén szükségük van a naiv, balek férfiakra (mint stabil pénzforrás szüléshez, gyerekneveléshez), akikkel el tudják vetetni magukat, miután kiöregedtek a kiélős korszakukból. Ha a férfiak tisztában lennének, a nők mennyire csak a nagyon jól kinéző férfiakat tartják vonzónak, az életben nem tudnának olyan balekot találni, aki elvenné őket.
2020. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
#12 akkor viszont lásd be, hogy játszol egy játékot, amihez nem értesz. Aztán persze csodálkozol, hogy nem nyersz?!
2020. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Felvázolom:

-Képen nem tetszik: balra

-Képen tetszik:

a) elolvasom az adatlapját, szimpi -> jobbra

b) elolvasom az adatlapját, nem szimpi -> balra

c) nincs róla írva semmi -> ha eléggé tetszik jobbra, ha nem annyira, akkor balra.

2020. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem értem a 15 miért nincs száz százalékon, az egyetlen hasznos válasz. És meglepő, hogy ez a kérdezőnek nem esett le.
2020. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Clay Morrow ***** válasza:

Férfiként válaszolok.

Figyelj, nem egyszer fordult elő, hogy beleestem ebbe a csapdába, ha lehet így nevezni. Látom sok szöveg, és első rápillantásra nem a klisés szar, erre boldogan felnyitom, végigolvasom, még tetszik is, erre mondom ha csinos, vagy bejön külsőre nekem, akkor már küldhetem a kék csillagot is. Hát ne tudd meg, milyen illúzióromboló és lelombozó volt sokszor ami a szemem elé tárult, és olyankor pöccintek a leggyorsabban balra. Ez van. Azóta megtanultam a leckét, és mindig lecsekkolom az ÖSSZES képét, mert vannak ott is meglepik, van mikor egy rosszabb kép kerül előre és hátramenve tök jók, viszont olyan is, amikor elsőre hű de jó, azt hiszi az ember, aztán a többin pedig nagyon lecsúszik és csak egy nagyon jól sikeredett kép ingatott meg. Konklúzió: csak utána olvasok én is bemutatkozást, ha külsőre stimmel.


De megértem miről beszélsz, viszont ezt nem húzhatod rá ténylegesen mindenkire, de többségére talán igen. Kiderült egyszer, jó pár üzenetváltás után, hogy az illető lány nem ért túl az első képemen elsőre. Másodszorra jött rá, hogy jéé, vannak még képeim fenn.


Na meg amikor az tündöklött a profilomon, hogy: "I don't date giraffes/I don't like towers./Hey, go be fat on someone else's time!", ezek után is simán estek be párok, pedig lehet, főleg az utolsó szemet szúrna jó pár nőnek. (Volt akinek azután miután match-eltünk és rám írt, de csak később vette észre és magára vette, egy tök vékony csaj és emiatt leállt az üzenetekkel, ennyit a nőkről)

2020. júl. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
"I don't date giraffes/I don't like towers./Hey, go be fat on someone else's time!" Utolsó, ezt te írtad az adatlapodra? Na látjátok, ezért kell elolvasni az adatlapokat. Az ilyet pöckölném balra azonnal, pedig megfelelek az elvárásának, kicsi is vagyok, vékony is. Nincsenek már értelmes emberek akik értelmes dolgokat írnak az adatlapjukra? Nőként is megvetem azokat a nőket, akik letörpézik az alacsony pasikat és tessék, itt a párja.
2020. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Clay Morrow ***** válasza:

Igen. Még volt pár ékes érdekes dolog kiírva és úgy sem zavart sok vizet.

"Nem ha: kiskorú, raver/pasicsaj, kövér/torony, sapioszexuális, bármilyen más generikus bio"/"Ha képeiden ott a pasid, takarodj r*banc, ha xx vagy lil-el kezdődik az előadód száma, automatikusan idiótának könyvellek el." Hogy csak párat még említsek. Talán kiszűrt-kiakasztott a bemutatkozásom pár személyt hasonló személyt, mint te, így jártam, úgyis 10 nőből ha egy túljut az első képen, az már valami.

2020. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#19: És csodálkoztok, hogy incelek vagytok...
2020. nov. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!