Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják egyöntetűen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyöntetűen az itteni nők, hogy ők elolvassák tinderen a pasik adatlapját? Mert szerintem ez kamu.

Figyelt kérdés
Láttam decemberben tinderen 3 ismerős nőt húzgálni a pasikat vizsga után, amint iszogattunk (beszélgettünk két haverommal, meg 3 nővel, akik csoporttársak és most vizsgáztunk le) és elhihetitek, hogy azonnal 2-3 mp után húzták a pasikat, egyik sem olvasott el semmit, ha nem az a kép köszönt vissza, aki nekik minimum 10/-9 es.
2020. júl. 30. 16:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#19 Ronda vagy és mellé egy bunkó seggfej? Neked tényleg nincs miért panaszkodnod.
2020. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Clay Morrow ***** válasza:

Nem vagyok ronda, és még bunkó seggfej sem, így is ömlenek a match-ek, mit számít bárkinek is mit mondok, írok, ha egyszer bejövök nekik? Lol.


Nemrég egy nagyon olvashatatlan, teli emojis hülye dumát spammeltem a biomra, és még ez sem tántorított vissza sok nőt, sőt még jobb is, mint a holtunalmas generic búzi rendes srác bemutatkozások.


Szerintetek szomorú vagyok vagy lennék, mert két akár ronda, akár jól kinéző nő - jaj balra húz, mert idiótának gondol pár mondat után? OK, megyek vigasztalódni a többi nőhöz, viszlát 😂

2020. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy két és nem kétszáz nő húz balra?
2020. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#22: Amíg van olyan, hogy többi nő. Itt sok embernek az a problémája, hogy sportosan izmos, diplomás, igényesen öltöző/kinéző srácként HETENTE van neki összesen 3-4 match, aminek a fele az első normális (helyesírási hibáktól mentes) mondat után unmatcheli.
2020. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Clay Morrow ***** válasza:
S mondd, mit csináljak +200 match-el, aki hirtelen szublimálna, ha elkezdenék n*gg*rezni vagy bármi mást mondanék ami számukra sértő vagy nem fér az ők értékrendűkbe? Vegyétek már észre, hogy rajtatok röhög az egész világ, internet, elkezdve a Karen-ektől az idióta white girl-ig. Inkább legyen 3-1 olyan nő aki mellett tudok hülyülni, nem undorítóz le, ha az exit-énél járkálok stb., mint 100 prűd idióta mindenre sértődékeny libám.
2020. nov. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25:


1. 200+ match csak a mesében létezik, ha te vagy Brad Pitt és még celeb is, akkor is felejtsd el. Még instamodell álomnőket is azért húznak annyian jobbra, mert dugni akarnak velük, de egy részük még a IRL randira se menne el velük, mert inkább otthon Fortnite-ozik.


2. Én inkább alkalmazkodom egy számomra vonzó nőhöz, minthogy miután MINDENKIT jobbra húztam egy hét alatt legyen egyetlen Lang Györgyi külsejű, 3 gyerekes nő, aki hajlandó lenne találkozni velem élőben. Nem érdekel, hogy a másik felem lenne és együtt röhöghetnénk, ha nem vonzódom hozzá szexuálisan, csak indikátornak használtam, hogy vajon kamu-e az egész platform, alternatív univerzumban vagyok-e vagy mi az oka annak, hogy HETENTE VAN ÖSSZESEN 3 MATCH, miközben sportosan izmos srác vagyok.

2020. nov. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Clay Morrow ***** válasza:

xdddddd



Mert szerinted én jobbra húznék számomra nem vonzó nőt? Nem úgy tinderezek, hogy végig pörgetem az 50 tetszikemet 2 perc alatt. Na de mindegy, én befejeztem.

2020. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én nem Tinderen voltam, hanem Bumble-ön. Nyilván voltak olyan adatlapok, amik instant balrahúzások voltak. Nem feltétlen kellett 9-10/10esnek lennie azért, hogy ne legyen instant kuka, de ha egyszerűen taszít vkinek a külseje, mit tegyek? Más hasonló instant balra húzás volt az, ha proli profilképe volt (akármennyire jóképű), rongyrázós veretős képe volt, 190 centinél magasabb (nálam alacsonyabb is az lett volna, de egy olyan profilt nem láttam, aki a 156 cm-emnél alacsonyabb lett volna :D), jóval idősebb, nálam fiatalabb (ez nálam valszeg pszichés dolog... van egy nálam 1 évvel fiatalabb öcsém, frusztrálna, ha nála fiatalabbal járnék).

És ha az első benyomás meg az első pár adat továbbengedte, akkor bizony ától cettig végigolvastam mindenkinek a profilját, és brutál szigorúan válogattam. Nekem fontos volt, hogy vízválasztó kérdésekben hasonlóan gondolkozzunk, és ne már azzal kezdjük a kapcsolatot, hogy egymást győzködjük... pl. én nem akartam olyannal összekerülni, aki akar gyereket, aki nem Budapesten akar lakni, aki konzervatív, fideszes, vallásos; aki nagyon ezo-spiri, akinek már van gyereke; akinek full antipatikus az adatlapja (pl. hímsoviniszta poénok, önsajnáltatás "mindennőegyfelszíneszemétláda" stílus ezerrel).

márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!