Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik fel vannak háborodva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fel vannak háborodva a pua miatt, mert az "nem őszinte, kamu" technika, nem gondolják, hogy a sminkelés ugyanolyan csalás?

Figyelt kérdés
A puával a személyiségét próbálja jobb színben feltüntetni a pasas, a nők pedig a sminkeléssel a külsejükkel csalnak.

2020. júl. 31. 15:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Csal itt mindenki, aztán marad a magány.
2020. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

De, a vakolatos arcfestés-szerű sminkről én is ezt gondolom, épp ezért nem hordok olyat.

Vékony púderréteget szoktam használni hogy ne villogjon a fejem a fényben. Ez még nem a csalás-kategória, ugyanúgy nézek ki csak nem zsíros a bőröm. Kb mintha egy srác odafigyel hogy mit mond, de nem ilyen nevetséges pua dumákkal nyomul.

N

2020. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodj meg, kérdező, az emberek többségét nem háborítja föl a pua, hanem teli szájjal röhög rajta.
2020. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hitelesebb a párhuzam, ha a pua szöveget egy bohóc arcfestéshez hasonlítjuk. Az kb egy szinten van.
2020. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

Tudom, hogy le leszek pontotzva, mert itt általában nők vannak, de szerintem a smink a lehető legnagyobb orbitális csalás, és semmi értelme!

Elhitetik a nők saját magukkal is, hogy úgy néznek ki. Önbecsapás.

Aztán csak rá kell keresni a neten, mennyi olyan kép van, hogy sminkkel, meg smink nélkül. Rájuk sem lehet ismerni.

Csak a legalapabb: a fekete szemkontúr. Már csak anélkül is teljesen máshogy néz ki.

Ezért is szeretek inkább olyannal ismerkedni, akin semmi smink nincs, nem zsákbamacska, és pozitív is, hogy elfogadja magát.

Nem véletlen mondják, hogy a nőt első randin vigyük strandra! Na ott lejön minden!

2020. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi erővel a szép ruha is csalás, hamis képet ad a nőről. Meg a fürdés, fésülködés, fogmosás és dezodor használata. Nem természetes. Csak a hajléktalanok őszinték!
2020. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

6. Ez sarkítás, és te is tudod, hogy nem igaz.

Ha megfésülködsz, milyen mű dolgot anyagot viszel fel magadra?

Az öltözködésnél a push-up melltartó, igen, az csalás szintén.

A tisztálkodást meg ne keverd össze az arcfestéssel, nem is értem, hogy jött ez ide.

Fogmosás? Ugyanaz, mint az arclemosó. Azzal nincs probléma.

2020. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Elhitetik a nők saját magukkal, hogy levendulaillatuk van. Orbitális csalás! Szakolj meg egy nőt fürdés után és három napi nemfürdés után! Fel se lehet ismerni! Ezért szeretek büdös nőkkel ismerkedni, ők elfogadják önmagukat!
2020. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Ha valaki egybemossa a tisztálkodást a sminkeléssel, hogy egyenértékű, az fogyatékos, és nem vitapartner, ráadásul ő is tudja, hogy baromságot ír, csak védi a mundér becsületét. Na viszlát, sminkbohócok!
2020. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Hmm. Senkit nem láttam még felháborodni a PUA miatt. Általában kiröhögni szoktuk őket, nem háborogni rajtuk. De ha valaki hülyén van kisminkelve, azt is ugyanúgy kiröhögjük, úgyhogy ne érezd megad kitüntetettnek emiatt.
2020. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!