Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik fel vannak háborodva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fel vannak háborodva a pua miatt, mert az "nem őszinte, kamu" technika, nem gondolják, hogy a sminkelés ugyanolyan csalás?

Figyelt kérdés
A puával a személyiségét próbálja jobb színben feltüntetni a pasas, a nők pedig a sminkeléssel a külsejükkel csalnak.

2020. júl. 31. 15:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Aki nem ugyanazt gondolja, mint én, az fogyatékos, ezért nem kell érvelnem. Ő is tudja, csak fél belátni, hogy egy igazság van a világon és az az én véleményem.

Becstelen sminkelő nők! Nem bírnak magukkal, a következő mi lesz? Aki rosszul lát, az szemüveget fog hordani? Hamis képet mutat, ahelyett hogy elfogadná önmagát!

2020. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Csak hat a smink lekerulese joval kevesebb befolyassal van a kapcsolatra, mintha a szemelyisegedrol hazudnal. Legalabbis nem tudom, itt milyen “ferfiak” vannak, de a parom nem menekult vilagga, amikor eloszor latta a karikas szemeimet, es nem lepodott meg azon sem, hogy lefekves elott / ebredes utan nincsenek szep fekete pillaim.

Ellenben en nagyot neztem volna, ha par honap utan kiderul, hogy amugy egy otvar nagy fsz, csak hazudott.

(Mas kerdes, hogy a puak pont fsznak probaljak magukat feltuntetni, sok sikert nekik, majd szoljanak, ha valaha bejott barkinek is 1-1 ilyen tipikus pua taktika xDDD)

2020. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, off, de mi az a PUA?
2020. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Pua egy kitaláció. Jót lehet nevetni az életképtelen lúzerek miatt akik ebben reménykednek hogy az majd segít nekik csajozni.
2020. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

A PUA-sok csak szeretnék, ha ezen valaki háborogna.

Annyira beleèlik magukat a hülye szerepükbe, hogy azt hiszik, hogy mindenki velük van elfoglalva.

A valóság viszont az, hogy senki le sem xarja.

2020. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

És amúgy miért nem jut eszébe senkinek a férfiakon az arcszőrzet mint csalás? Még megtévesztőbb mint a nőkön a smink, mivel a szőrzetet akár évekig is fenntarthatja valaki, mire megborotválkozik és kiderül hogy pl. nincs is álla, míg a smink minden este lekerül a nőről.

Egyébként mutatja az értelmi színvonalat a tény, hogy a kérdező a személyiség meghazudtolását hasonlítja össze kozmetikai termékekkel.

2020. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Akkor miért ragaszkodtok az ujjnyi vastag alapozóhoz, a korrektorhoz meg a kiszedett szemöldökhöz? Miert nem mertek smink nélkül pasizni, ha a makeup úgyse számít?
2020. júl. 31. 21:03
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Csak végletekben tudsz gondolkodni kérdező?

Vagy agyonsózom a kajámat, vagy teljesen sótlanul eszem?

Olyan nincs, hogy annyit használok valamiből, amennyi pont jó?

2020. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kérdező, én speciel 24 éves vagyok és soha nem sminkeltem 🤷‍♀️ De amúgy evidens hogy a nők elsősorban maguknak és más nőknek akarnak tetszeni, pontosabban kivívni más nők elismerését, irigységét, ezért sminkelnek. És mivel így jobban tetszenek maguknak, nyilván így fognak randizni is, de mindenki tudja hogy az első éjszaka után kiderül hogy néznek ki természetes állapotukban,szóval fölösleges ezen picsogni.

A szemöldök kiszedése egyébként nem smink kategória, hanem egyszerűen a mai társadalom elvárja hogy a nők szőrtelenítsenek, ami többek között a szemöldök szedését is magában foglalja. Én mondjuk tökre örülnék neki ha visszajönne a régi szőrös divat 🤭 A sminkelés viszont szerencsére nem elvárt.

2020. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja nagyon szépen tünteti fel a személyiségét mikor úgy megy oda a csajhoz, fú agyf@szt kapnak tőled a pasik olyan jó nő vagy mi ez a duma?
2020. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!