Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza a lányok?

Figyelt kérdés
Látom mennyien panaszkodtok, hogy nem válaszolnak Tinderen a lányok. Leírom az én szemszögemből ennek okát, hogy megértsétek. Zárójeles megjegyzés: átlagos lány vagyok, nincsenek fenn retusált vagy filterezett képeim, sem sokat mutatók. Kezdetben minden matchemnek visszaírtam, nem csak 1-2 szót, tényleg aktívan kommunikáltam velük, én is hoztam fel témákat, nemcsak válaszoltam a kérdéseikre. Aki nem írt, de matcheltünk, annak én írtam. Szép lassan összejött 61 ember, akivel folyamatosan beszélgettem, nyilván kialakult bennem egyfajta sorrendiség köztük, de nem akartam bunkó lenni, minenkire egyformán figyeltem. Borzasztó sok időmet elvette a nekik való írogatás, kevesebb időm maradt más tevékenységekre, illetve sokszor azon kaptam magam, hogy holtidőben, mint piros lámpa vagy ebédszünet, wc-re menés stb. is azonnal kaptam elő a telómat és írtam nekik. Egy idő után teljesen beszippantott ez a világ. 19 fiúval találkozóig is eljutottunk, tartós kapcsolatom egyikükkel sem alakult ki (szex igen), legtöbbjük élőben nagy csalódás volt, van, aki a viselkedése miatt, van, aki a külseje miatt. Azóta sokkal szigorúbb szűrőket alkalmazok és pár mondat után lezárom azokkal a beszélgetést, akik unalmasak vagy látom, hogy nagyon nem egyezik a nézetrendszerünk. Remélem így már érthetőek a miértek. Lányok meg tudtok erősíteni, ti is így vélekedtek?

2020. aug. 1. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Férfiként ugyanigy csinálom. A lányok döntő többsége egyszerűen alkalmatlan a tartalmas beszélgetésre. Velük annyiból könnyebb h nagy részük már ott kiesik h köszönni sem tudnak, őket másnap törlöm :D
2020. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 61 férfival ismerkedtél egyszerre. Hát ehhez csak gratulálni tudok... :D
2020. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert gerinctelen podrók, tiszt a kivetelnek.
2020. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Elso ez igaz. A nok 90% tomondatokban, egyszavas valaszokban kommunika:igen, nem, talan, meglatom, nem tudom, lehet. Stb. Barmelyiknek irok tarskereson, ennyit tud kipreselni magabol 2 nap utan is, es elvileg egyetemet vegzettek. Vicc a kobon.
2020. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

A Tindernek épp ez a lényege, hogy több emberrel beszélgetsz egyszerre. Mutass nekem csak 1 olyan embert, aki kizárólag egy emberrel beszél!

#1&4

Nem látok rá arra, hogy más lány mit csinál, de engem is idegesít, ha a fiúk 1-2 szóval reagálnak, ebből úgy érzem nem érdeklem őket igazán. Ilyenkor olyan kérdeseket szoktam feltenni, amikre nem lehet igennel-nemmel válaszolni, habem kifejtősek. Ha arra sem ír kicsit bővebben, akkor megírom neki, hogy nem szeretnék vele tovább ismerkedni. Csak úgy hirtelen senkitől nem szoktam szétválni, azt nem érezném tisztességesnek.

2020. aug. 1. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert unalmasnak találtak, nem vagy elég "megnyerő" nekik. Külsőre se nyertél náluk, meg lehet az is pl, hogy jobban preferálják, ha valaki személyesen megszólítja őket; pl boltban; vagy nemtom.
2020. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos amit csinálsz csak saját magadra nézve kell tisztelettel lenned. Az időd, az energiád megkell válogatnod kire forditod. Azért 61 ember párhuzamosan nem kis teljesitmény de szépen fejlődsz a minőség felé. Inkább 2-3 olyan akik adnak is, mint 60 olyan akik csak leszivnak.
2020. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem írnak vissza a lányok?"

Volt erről egy kis teszt, ahol lányok tipikus dolgait szedték össze tinderen. Egy lány fiúként regisztrált és mondta, hogy majd ő megcsinálja a tutit. Na 1 hét konklúziója: Lányok alig húznak jobbra (vagy a megfelelőre nem tudom mi az irány), nem válaszolnak, 1-2 szóban válaszolnak, eltűnnek, 0 érdeklődést mutatnak a másik felé. Mondta a csaj, hogy már rendesen "sz.rul" érezte magát a hét végére.


Kérdésre válaszolva. Azért mert rengeteg a bunkó, beképzelt p.csa. Voltunk egy eseményen, beült velem szembe a csaj aki "ismert" aztán egy olyat nem büfögött oda hogy "szasz".

2020. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
8. Igy igaz, beteg vilagot elunk ahol a nok mar tultettek a pasikon gerinctelenseg es anyagiassag, felszinesseg tekinteteben is.
2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is, ahogy az élet más dolgait is félvállról kell venni. Kit érdekel ha nem ír vissza, nem tetszel neki, úgy tűnt mintha de aztán mégse, tökmind1. Lesznek helyzetek amikből tanulnod kell, utólag fogsz rájönni mindenre h miért lett úgy ahogy.

A félvállról vevést nem ugy értem h a tisztelet hiánya h vissza se köszönsz. Hanem ha nem megy a beszélgetés engedd el. Supermarioban is ha nekimész a teknősnek utána nem depizel 2 évig nem? Kb ilyen szinten kell kezelni :D

2020. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!