Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista csajok. Összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista csajok. Összejönnétek alacsony végzettségű férfival?

Figyelt kérdés
De most komolyan.

2020. aug. 1. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/174 anonim ***** válasza:
73%
Össze. Az alacsony végzettség nem minden esetben jelent "höhö megdugnálak höhö" stílusú alkoholista segédmunkást. Persze NEM MINDEN alacsony végzettségű pasival jönnék össze.
2020. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/174 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Lehet leszólni nyugodtan, hogy felszínes p*csa vagyok, de nekem bejön ha egy férfi okos és intelligens. Egy szakmunkás vagy csak érettségivel rendelkező ember nem mondom persze, hogy hülye, mert nem az, de valahogy nekem kevés. Az egyetem sokat ad hozzá az emberhez, a vizsgák, az hogy megküzdj azért a papírért, sokat tesz hozzá a személyiségedhez, fegyelmez, növeli a kitartást. Aki nem tanult, ezt sosem fogja megérteni igazán és magáról a tényleges tudásról még nem is beszéltünk. Tudom, hogy a kétkezi szakmák és fontosak, nem akarom leszólni ezzel se a villanyszerelőket, se a kőműveseket, de akárhogy is ők egy külön réteg. Munka után még beülni egy kis felesre, aztán haza. Sokkal vonzóbb a szememben egy csinos férfi, ingben, irodai munkával az üzleti szférában vagy bármi hasonlóval. De ez csak az én véleményem, kinek mi jön be. Biztos van olyan, akinek meg az ellenkezője tetszik. Én elfogadom teljes mértékben.

2020. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/174 anonim ***** válasza:
40%

Ne parázz ezen. Ha tudsz valami pluszt nyújtani, akkor a többséget nem fogja zavarni. Akit meg igen, az olyan szintű is.


#2: Milyen gyönyörű alibiszöveget írtál arra, hogy számodra a társadalmi megítélés, a laza pénz és hasonlók milyen fontosak.

A szakmát megcsináltam, most egyetemre járok. Mellette dolgozok. Az egyetemen semmit sem tanultam abból, amit írtál és úgy alapvetően intelligensebbé sem tett, csak jobban értek a szakmámhoz. Egy ismerősömtől sem hallottam azt, hogy annyit adott volna az egyetem a személyiségéhez vagy attól lett volna hirtelen intelligens.

De, tényleg. Ömlengősen és jól megfogalmaztad az alibiszöveged. Mondjuk, saját magad ellen beszéltél vele, mert megmutattad, hogy nem feltétlenül ad intelligenciát az egyetem, de azért biztos jó volt leírni.

2020. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/174 anonim ***** válasza:
75%

Nem, mert:

-Általában a diplomások intelligensebbek - tudjuk, van hülye diplomás és van művelt szakmunkás, de ÁLTALÁBAN fordítva jellemző.

-Ha intelligens, de késztetést érez, hogy ezt fitogtassa, versengjen a diplomásokkal, bizonygassa, hogy ő a jobb, azzal megint nem vagyunk előrébb.

-Én is diplomás vagyok, diplomásokkal mozgunk hasonló körökben, velük hasonló az érdeklődésünk.

2020. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/174 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nekem voltak olyan barátaim akinek nem volt nagy iskolai végzettsége. Szerrettem őket, de a kommunikáció nem ment. Nem voltak közös témák. Ami pedig jobban zavart hogy szinte le voltam nézve hogy 20év felett a padot nyövöm nem pedig dolgozok. Most egy már diplomával rendelkező párom van. Elmondhatom ég és föld. Tudunk beszélgetni, vannak közös témáink, támogat a tanulásban, és abban hogy elérjem az álomszakmám. Itt nem arról van szó hogy nekem derogál a kétkezi munka. Minden nyáron dolgozom, és a párom is simán elvégzi a kétkezi munkákat otthon, egyszerűen arról van szó, hogy van különbség egy egyetemet/főiskolát végzett ember gondolkodásában és egy szakmunkás ember gondolkodásában.
2020. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/174 anonim ***** válasza:
21%
Ne viccelj, aki elvégzett egy tanítòképzőt és elolvas két Daniell Steel könyvet, az már egy magasabb emberi minőség...!
2020. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/174 anonim ***** válasza:
64%

Össze.

Nem egy darab papír határozza meg egy adott ember személyiségét. Engem a jelleme érdekel nem a végzettsége.

A jó nevelés sokat számít és az a szülők feladata.

2020. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/174 anonim ***** válasza:
25%

Wow. Ugye, leírtam, hogy az értelmesebb csajoknál ez nem gond és tényleg ezt látni a környezetemben. Itt meg a válaszoló nők többségének gond. Ez, mondjuk, tökéletesen megmutatja az oldal színvonalát, ami már eddig is látszott. Itt nem a legszínvonalasabb emberek vannak...


Amúgy #6-osnak óriási taps! 3 tanítóképzős csaj ismerősöm van. Egyikükről sem az intelligencia jut a környezetük eszébe. Vitázni képtelenek, tájékozatlanok.

2020. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/174 anonim ***** válasza:
4%
Pénz? Külső? Lakás?
2020. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/174 anonim ***** válasza:
79%
Elég egy pillantást vetni itt a szakmunkások válaszaira, annak is elmegy a kedve tőlük, akinek eddig nem.
2020. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!