Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze egy párkapcsolat sem már évek óta?

Figyelt kérdés

Alapvetően vonzó, csinos, sportos nő vagyok, sok férfinak tetszem és ezek rendszerint átlag feletti pasik, akiknél sosem én kezdeményezek, tehát arra sem lehet fogni a dolgot, hogy én tenném túl magasra a mércét. Van diplomám, nincsenek káros szokásaim (évi pár bulin kívül), szeretek nevetni, jókedvű vagyok alapból, és nagyon értelmesnek is tartanak. Szex terén nyitott vagyok és magas a libidóm, de nyitott kapcsolat/többes szex meg fura fétisekre nem vagyok vevő, tehát nem vagyok túl “szabados” és nem is szexelek addig, amíg meg nem ismerem a másikat. Párkapcsolatban bőbeszédű vagyok, de jó hallgatóság is, törődő, bújós, de ha valami zavar, azt is igyekszem egyből megbeszélni, szóval nem hiszem, hogy olyan szar lehet velem együtt lenni, de ki tudja :D Nem vagyok kontrollmániás, nem féltékenykedek ok nélkül, tudok sütni, főzni, rendszerető vagyok.


Csak az utóbbi fél évben ez az állás: két kollégám hívott randira, egyikkel szexkapcsolat lett belőle, mert nagyon vonzódunk egymáshoz, de pár dolog miatt nem járnánk. A másikkal valahogy félreérthettük egymást és a 2. randi után több tali nem lett, pedig érezhetően nagyon megvolt a szimpátia, nagyon sokmindenben egy nevezőn voltunk, meg is csókolt, régóta tetszettem már neki stb. Aztán Tinderről volt 2 randim, az egyikkel nem volt meg a kémia, inkább barátinak érződött a dolog, a másiknak nem tetszett, hogy van macskám. Aztán kb. 2 hónapig jártam egy gazdag idősebb pasival, hiába hordozott a tenyerén és volt meg a szellemi összhang, nem kívántam eléggé szexuálisan, így vele én szakítottam. Ezután egy buliban 2 pasit is megismertem egymás után, akik randira hívtak: az egyik csak szexet keresett és ő nekem túl szabados is lenne (orgiázik meg ilyenek, nekem ez szóba se jöhet, más az értékrendem), a másikkal voltam vagy 6-7 randin, de annak is csak úgy valamiért vége lett, pedig nagyon úgy éreztem, hogy kedvel, érdekes programokra vitt el, napjában vagy 3x telefonáltunk, szóval egyértelműen bejöttem neki, mégis felszívódott.


Ez csak az utóbbi fél év! Még sorolhatnám az azelőtti 2-3 év termését is, de kb. ugyanez. Most már totál tanácstalan vagyok, már lassan ott tartok, hogy nincs is értelme próbálkoznom, mert úgysem kellek senkinek. Nem értem, miért nem alakul ki soha tartós dolog, mit rontok el. Van más is ilyen helyzetben?



ápr. 28. 10:02
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Aki írta privátban, hogy elfogadok-e egy tippet: igen, nyilván ezért írtam ki a kérdést, de inkább ide írd légyszi, nem akarok priviben válaszolni :D
ápr. 28. 10:09
 2/54 anonim ***** válasza:
76%
De te mit szeretnél, hol vannak a határaid? Azt írod, hogy "nem is szexelek addig, amíg meg nem ismerem a másikat", de közben meg sok emberrel kerülsz szexkapcsolatba. Akkor mit jelent neked megismerni a másikat?
ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Noren1989 ***** válasza:
10%

Onlifenszed van?


Meg kell mondjam, h a hűde jó csajok sokszor hűdenagyr1bancok, vagy hűdeelviselhetetlen sàrkànyok.


Közösségben mi a külső szemlélők véleménye rólad?

ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

#2 milyen sok szexkapcsolatba? Egyetlen egy ilyenem volt az utóbbi 2 évben. A felsorolt esetek közül összesen kettővel feküdtem le, a másik a 2 hónapos kapcsolat volt.


És azt jelenti nálam, hogy kb. 4-5. randiig fixen nem szexelek, mert addigra dől el, hogy egyáltalán lesz-e ebből valami vagy sem. Ha minden pasival lefeküdnék, aki randira hív, akkor amint látod, 3 hetente mással lehetnék és ezt nem akarom.


#3 nem vagyok ribi, nincs onlifenszem sőt semmit sehol nem posztolok, és idegbajos sárkány sem vagyok, de az egyik barátnőm az és mégis mindig van pasija xD

ápr. 28. 10:20
 5/54 Paul Atreides ***** válasza:
82%
Fél év alatt ez nagyon soknak tűnik. Mintha nem is telne el annyi idő, hogy igazán megismerd a másikat csak egyik férfiről a másikra ugrassz.. Mármint nem feltétlen szexuális értelemben, de ha nekem pl pár randi után nem sikerül valakivel akkor nem kezdek el egyből mással randizgatni meg szexkapcsolatot stb.. Szóval a hiba lehet itt van, hogy meg se ismered igazán a másikat és felszínesek ezek az ismerkedéseid a leírtak alapján.
ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 Noren1989 ***** válasza:
48%
Akkor b-kérdés, hàny éves is vagy?
ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

#5 “Szóval a hiba lehet itt van, hogy meg se ismered igazán a másikat”


Igen, mert felszívódnak…én meg nem fogok hónapokig sírni olyan után, akivel párszor találkoztam. Nem egy többéves kapcsolat ért itt véget. Miért ne adnék esélyt másnak.


#6 27 vagyok.

ápr. 28. 10:28
 8/54 anonim ***** válasza:
14%
Nem lehet hogy te húzod az időt és megunnak? Nekem 5 randi rengeteg a semmire.
ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
74%
Tul sok vagy. Jobbat kell valasztanid. Extra nonek extra pasi. Abbol nem sok van.
ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

#8 aki megun, mert 2 héten belül nem fekszek le vele, az mondjuk jobb is, ha dobbant, mert ilyennel nem terveznék hosszútávra :D


#9 kevés ilyen pasi van ez igaz. És az a baj, hogy azok meg rengeteg nőből választhatnak, általában nagyon sokáig nem állapodnak meg egy mellett.

ápr. 28. 10:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!