Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A macskás nők lelkileg nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskás nők lelkileg nincsenek rendben?

Figyelt kérdés
A macskás nőkön azokat a csajokat értem, akik olyanok, mint a macskák. Persze a nők alapvetően olyanok, de egyeseknél ez erősebben megmutatkozik. Ahogyan a macskák bújnak a gazdihoz, úgy teszik ezt egyes nők is. Ölelkezni akarnak, meg ilyenek. Nekem egy bújós nő azt juttatja eszembe, hogy lelkileg sérült, pl. nem kapott gyerekkorba elegendő szeretetet, kihasználta egy pasi stb. Adódik a kérdés, hogy egy ilyen emberre szükség van-? Szerintem érzelmileg is instabil. Szóval egy macskás csajra szkeptikusan nézek.
2020. aug. 2. 01:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Te nyilván magadról beszélsz mint erőszakos állatról.


Az a te bajod hogy se kölköd se verebed, de még a kutya sem bújna hozzád.


Máskülönben ki sem pattant volna ekkora faxság az agyadból.


Mindenki más meg bújik a párjához.


További jó irigykedést.

2020. aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ők rendben vannak, és kaptak szeretetet, ezért bújósak.

Viszont te nem kaptál, de legalábbis az érzelmi intelligenciád erősen a 0 felé tart.

Viszont az egoizmusod meg a maximum felé ehhez képest.

2020. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem okozott gondot, amikor bújtak hozzám. Olyankor csodálatos érzés töltött el és még a bré is felállt. Az, hogy ki, hogyan mutatja ki az érzelmeit a társa iránt azt ő döntse el. Illetve a társa döntse el, hogy vevő-e rá és ne te.

Neked ott a jobb markod az élettársad. Nő mellett sose mondanál ilyeneket, csakhát neked sosem volt, csak láttad a párok viselkedését és a helyükbe képzelted magad.

2020. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért vannak itt fokozatok. Nem csak az a kettő létezik, hogy 0-24 összeragadva mászkálnak a párok, meg egyméteres távolságban ülnek egymástól filmezés közben, és szex közben is szigorúan csak a genitáliák érintkeznek.
2020. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Éppen hogy hiány van azokból a nőkből, akik bújósak, ragaszkodóak. Manapság az a trendi, hogy erősnek, önállónak akarnak látszani.
2020. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"/15 anonim ***** válasza:

86%

Te nyilván magadról beszélsz mint erőszakos állatról.



Az a te bajod hogy se kölköd se verebed, de még a kutya sem bújna hozzád.



Máskülönben ki sem pattant volna ekkora faxság az agyadból.



Mindenki más meg bújik a párjához.



További jó irigykedést"


----------------


Már megint egy ostoba feminista, aki teljesen kiforgatja a szavakat, mert sértő rá a kérdés, mivel magára ismert benne.


Nem önmagában azzal van bajom, ha hozzámbújik egy nő, hanem azzal, hogyha ez a bújás gyakori. Nem vagyok romantikus alkat, és férfinak nincs szüksége arra, hogy mindig bújjanak hozzá, mert IDEGSÍTŐ, ha egy nő mindig egy férfin csüng.


A túl gyakori bújás, fizikai érintkezés a lelki betegség jele, ami azt jelzi, hogy a nő nem kapott elegendő szeretetet a múltban, ezért ki van éhezve rá. Az ilyenekből lesznek a szeretetkurvák, és sajnos volt szerencsém látni ilyet.

2020. aug. 2. 09:48
 17/22 A kérdező kommentje:

"Te nyilván magadról beszélsz mint erőszakos állatról"


Nem. Az ember ÖNMAGÁBAN egy állat. És igen, erőszakos. Vannak azonban dolgok, amik visszatartják, pl. a vallás, vagy az állami törvények. Az ember azonban kétségtelenül állat, ezt manapság mindenki elismeri. Hawking szavaival élve, csupán a majmok fejlett rokonai vagyunk.

2020. aug. 2. 09:52
 18/22 A kérdező kommentje:

"Nem csak az a kettő létezik, hogy 0-24 összeragadva mászkálnak a párok, meg egyméteres távolságban ülnek egymástól filmezés közben, és szex közben is szigorúan csak a genitáliák érintkeznek."


De én pont arról beszéltem, hogy 0-24-ben együtt vannak.


Ez meg IDEGESÍTŐ.

2020. aug. 2. 09:55
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Mások boldogsága idegesít?
2020. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem idegesít mások "boldogsága". Az idegesít, amikor megismerek egy domináns nőt, és kiderül róla, hogy nyálas alak.
2020. aug. 2. 10:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!