Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abszolút nem jon manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút nem jon manapság már semmit sem a latba, ha a férfi átlagos arcú, átlagos- 177 cm magas és átlagos 82 kilós (szóval max 3-4 kiló felesleg van rajtam, ami ebben a korosztályban egész jó, tekintve h 3 ból 2 már telibesz.rt búvárruha)?

Figyelt kérdés
Ugye inyekor a legtöbb pasi már elhízott, lepusztult, én még normálisan tartom magam, de a nők észre sem vesznek. Ennyire csak az arc számít és hogy sok 100 ezret keress (nettó 220-as vagyok, 35 F.)
2020. aug. 2. 15:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ. 20-asként nekem nem kell 30-as.
2020. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk 28-30 vagy. De amúgy meg gyorsan elmúlnak a 20-as évek...
2020. aug. 2. 16:10
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Nálam a magasság miatt esnèl ki látatlanban a leírás alapján de egy leírásból nem sokat lehet leszűrni.
2020. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

82 kilóval is lehetsz telibeszrt búvárruha. Lehetsz persze tökéletes testű adonisz is, de pusztán a szám nem mond semmit.

Az átlagos arc lehet csúnya is, lehet egyszerűen csak megosztó is.

Szóval a leírás kb semmilyen. Egyedül a magasságod fix. De a karaktered alapján, amit az írásod mutat viszont biztos nem lennél szimpatikus. Úgyhogy tippre itt is a belsővel vannak komoly gondok első körben.

2020. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
jajj, 177 az átlag. Hacsak te nem vagy 175 legalább, akkor nem értem. Volt párom 175 volt, sosem éredelete, mert jóképű voltam. Azért írtam most az átlagost, mert már nem olyan vagyok mint 4 éve amikor egyszerre 3 nőt is tudtam fűzni és randizgatni velük párhuzamosan. Sajnos már nem vagyok annyira jól kinéző férfi.
2020. aug. 2. 16:17
 6/28 A kérdező kommentje:
érdekelte
2020. aug. 2. 16:18
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zsírmalac, mondjuk ekköora súllyal és ilyen magassággal nem is lehetnék, sportolok amúgy
2020. aug. 2. 16:19
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Néha bizony olyan érzésem van,mintha nem is egy világból való lennék a kérdezővel.Most is.Én 100 kiló vagyok és 178cm.Semmi bajom nem volt,és most sincs az ismerkedéssel.Ráadásul tőled jóval idősebb vok,a mostani bnőm jóval fiatalabb.
2020. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Átlagos, átlagos, átlagos....


A nők rengeteg férfi közül válogathatnak, akkor miért érnék be mindenben átlagossal? Amúgy meg a jóképűség számít minden felett. Hiába vagy magas, hiába van pénzed, ha mellette nem vagy jóképű, egyszerűen láthatatlan vagy a nők számára (tapasztalatból beszélek).

2020. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
utolsó: na igen, csak ez szörnyen felszínesség, mert ezen nem lehet változtatatni (több millióm meg nincs plasztikáztatni h átlag arcot megváltoztassak)
2020. aug. 2. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!