Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 év közötti emberek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti emberek ki hol szokott ismerkedni? Illetve hol ismerte meg párját?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
zinterneten
2020. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne
2020. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én tinderen, volt sok rossz randim is, de aztán jók is. Sokan elítélik, mert elvileg csak szexre használják, de igazából sokan keresnek kapcsolatot ott is
2020. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Tinder


32f

2020. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Esküszöm jó érzés látni, hogy van olyan, akinek szerencséje volt a tinderen.
2020. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyetemen, facebookos csoportokban, tinderen ismerkedtem főleg


A páromat Tinderen ismertem meg.

2020. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Happen-on, nekem a tinder nagyon nem jött be. Szinte alig volt matcham nőként.
2020. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Tinder. Már 2015-16 óta csak azt használom. Nekem tökéletes, mert magas, helyes arcú, bár vékonyabb srác vagyok, viszont élőben nehéz elindítanom egy beszélgetést, odamenni egy lányhoz. Nem vagyok az a társaság közepe, bulizós típus sem. De amúgy értelmes vagyok, jókat tudok írni már írásban ismerkedéskor is, utána pedig már a randitól kezdve normálisan mennek a dolgok, ott már nem izgulok, ha addig eljutok. Tehát nekem a Tinder pont a legnehezebb részt könnyíti meg, a kezdeményezést és a kommunikáció elkezdését.


26/F

2020. aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nettel sosem volt szerencsém, élőben jöttek össze a dolgaim nőként.

Munkahelyen vagy tömegközlekedésen ismerkedtem általában, a mostani barátomat boltban sikerült, ő eladó, én vevő voltam.

2020. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Sehol nem szoktam.

Életemben egyszer volt csak barátnőm, 3 évig, őt a városomba egyetemről visszatérve ismerte meg teljesen véletlenül. Igazából neki tetszettem meg és ő jött oda hozzám, nem túl józan állapotban :D egy városi rendezvényen.

Előtte nem próbálkoztam, egyetemen volt pár lány aki tetszett, de nem igazán tudtam náluk eredményt elérni ,a legtöbben ha burkoltan is, de legalább megmondták, hogy nem jövök be nekik, mint potenciális partner.

Szakítás után haverokkal mentünk ide-oda, utazgattunk, de nem nagyo nvolt soha olyan társaság ahol szerencsém lett volna. Sőt, ahol egyáltalán lett volna valaki akivel össze lehetett volna jönni. Általában nagyon zártak a közösségek, ha van is lány tagjuk, mindegyik kapcsolatban van már.

Aztán regisztráltam Tinderre és Badoo-ra is, de kb. 5 matchem ÖSSZESEN ha volt fél év alatt, úgyhogy inkább töröltem magam.

Nem tartottam magam rondának, bár erősen kopaszodok 26 évesen, viszont ez ellen nem tudok mit csinálni.

Nem vagyok se alacsony (181cm), se kövér (kb.73-75kg), nincs semmilyen testi fogyatékosságom.

Egyetemet végzett, tanult ember vagyok, normális családi háttérrel. Van munkám, vannak céljaim, vannak hobbiaim, nem csak otthon ülök egész nap. Bár nem szeretek sokat fecsegni, ha megvan az összhang szívesen beszélgetek bárkivel, szinte bármilyen témáról.

Ismerőseim, barátaim is vannak, nem is kevés, rendszeresen tartom velük a kapcsolatot. Viszont ahogy elnézem jó pár éve szinte mindegyikünk ezzel a problémával küzd. 15 fiú haveromból egynek ha van párja. Kb. ilyen arányok vannak, ami nagyon durva szerintem. Ha az ÖSSZES haverom, ismerősöm összegyűjteném, szerintem 5-nek ha lenne barátnője, úgyhogy van esély arra is, hogy nem csak bennem van a hiba.

Igazából nincs ötletem hol lehetne még ismerkedni és egyáltalán KIVEL.

Tinderhez és úgy összességében az internetes társkeresőkhöz ezek szerint ronda vagyok (illetve a netes ismerkedéssel amúgy sem volt soha szerencsém, pedig volt, hogy ezen az oldalon is rámírtak, de valamiért 4-5 levélváltás után nem írtak többé), élőben pedig nem nagyon van kihez odamenni, de ha lenne sem lennék biztos abban, hogy az jó ötlet.

2020. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!