Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves vagyok, és egy 87...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok, és egy 87 éves férfi udvarol nekem, hogyan utasítsam vissza, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Túl érzékeny, és sértődékeny, hogyan mondjak nemet úgy, hogy ne legyen neki rossz? Túl nagy a korkülönbség, és bár ezt ő is tudja, de azt mondja, hogy szerelmes belém. Nemtudom, mit tegyek, segítsetek. Normális válaszokat kérek.
2020. aug. 4. 20:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem muszáj már elutasítani, csak várni egy picit >:)
2020. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki, hogy te maximum mennyi idős férfival járnál és hogy ő túl idős hozzád.
2020. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell komolyan venni az udvarlását, ha tudod, akkor kerüld el, ha nem lehet, akkor vicceld el a dolgot.
2020. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%

Van lovéja jó kocsija?

Üdv egy korodbeli...28l

2020. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Hellmano ***** válasza:
62%
Kancácska és Anti bácsi esete?
2020. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
Ha van pénze, menj hozzá gyorsan. Nagy balhét már nem csinál az öreg az ágyban, az tuti. Max nyal egy kicsit, azt kész.
2020. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki nyíltan, hogy túl öreg és kész. 87 évesen mi a fäßt akar már? És ha megsértődik, kit érdekel? Persze jobb ha kulturáltan, udvariasan mondod meg neki, de ha nem enged, akkor szimplán csak ignoráld.
2020. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Utolsoval egyetertek..

Nehany oregember nem tudom mi a fenet kepzel magarol...

2020. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Korkülönbség nélkül sem elég egy kapcsolathoz, hogy csak az egyik fél szerelmes...
2020. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

8: Egy kicsit demenciásak lehetnek és nem mérik fel reálisan a dolgokat.

Persze mért ne fejezze ki a szimpátiáját, de szerintem befigyel, hogy nem gondolja, hogy 60 év van köztük, nem lát jól, stb.

2020. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!