Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel akinek mar van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Szeretem a paromat de nemvagyok boldog a jelenlegi kapcsolatomban es nemmerek/nemakarok kilepni mert felek h egyedul maradnek mert van egy gyerekunk akit nembantam meg csak mar a parkapcsolat nemmukodik ti osszejonnetek valakivel akinek gyereke van? 19/L

2020. aug. 4. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha szereted és van egy közös gyereketek akkor szerintem probáljatok meg változtatni vagy kibékülni. 18/F
2020. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Én igen, több ismerősöm is van akinek a párjának van legalább egy gyereke, idővel a sajátjukként szeretik őket.
2020. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Javítsatok a kapcsolaton, ha nem megy akkor tegyetek pontot a végére. A gyerekekre nagyban hat, mégha észre sem veszik a szülők, mert azt hiszik jól titkolják a próblémáikat (de nem), az ha a anyu és apu nem boldog együtt..


Sok szingli anyuka talál magának párt, főleg ebben a korban, csak óvatosan, hogy nehogy az legyen, hogy folyton más az apa, vagy az éppenséggel bántja a gyereket.


De elsődlegesen, tényleg próbáljátok helyre tenni a próblémáitokat. Járjatok többször együtt családként kirándulni erre arra, csináljatok több közös programot, amit mindenki élvez.


Bár nem tudom mi miatt nem érzed magad boldognak már a kapcsolatban?

2020. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Naná. Szívesen vagyok gyerekekkel. Szerintem még ilyen “hétvégi nevelőszülőnek” is élmény lehet lenni, nem lenne akadály a mindennapokban sem akár. Lehet ezt intelligensen intézni. Ellenben a korod és a körülményeid nem kissé aggasztóak. Van szakmád/érettségid? Mekkora a kicsi? Mióta vagytok együtt a pároddal?

Értem én, hogy fiatal lány vagy, ellenben hacsak nem ver Téged és a kicsit, szerintem igazán megerőltethetnéd magadat gyermeked édesapjával, ha már összehozni sikerült.

2020. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem igen

Ha őszintén szeret a férfi akkor a gyermeked is szeretni fogja.

És csak remélni tudom hogy léteznek még igazi férfiak.

2020. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Összejöhetnék olyannal akinek van gyereke, persze. Viszont ha nem is kizáró ok, hátráltató tényező. Nevezzük a hátráltató tényezőt X nek. Ha a lány 19 éves, akkor mivel túl fiatal a gyerekhez szerintem, a hátráltató tényező 2X lesz. Mivel elég ostobán írtál, ezért ha az életben is ilyen vagy 4X lesz, azaz megint duplázódik a hátráltatás. Túl fiatal vagy a gyerekhez, ilyen korban nem lehet se egyetemi végzettséged se normális munkád. Nekem már alapból elég kérdéses ha 19 évesnek gyereke van. 23F
2020. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Én simán, de akkor, ha már nem az exe jár a fejében.

Miért nem vagy boldog?

2020. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Clay Morrow ***** válasza:
84%
Soha, nincs az az isten.
2020. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jelentett akadályt az, ha a lánynak/nőnek gyereke van. A probléma nem ebből szokott adódni.

Hanem például abból, hogy az egyedülálló anyukák 90%-a nem társat, hanem pótapát keres. Érthető, ha erre is gondol a nő, de az felettébb taszító, amikor a randi első másodpercétől kezdve a pótapa-szerepet várja el.

A másik irritáló dolog, hogy a pasi ilyenkor csak egy másodlagos szereplő. Nyilván fontos, hogy fogadja el a kicsit, és teljesen egyértelmű, hogy egy anyának a gyermeke a legfontosabb. Ez így is van jól. De az, hogy lépten-nyomon szerencsétlen pasi azt érezze, hogy ő csak egy másodhegedűs, aki örüljön annak, hogy néha-néha kap egy kis figyelmet esetleg, amikor a kicsi mélyen alszik...

A harmadik, hogy legtöbbször az apukának "előjoga" van a nőre. Egyet szól, aztán már rohan is.

Nyilván nem feltételezem, hogy mindenki ilyen lenne, akinek gyereke van. De akikkel életemben eddig próbálkoztam, azoknál a három közül legalább egy, de inkább 2, vagy mindhárom eset fennállt. És nem csak 2-3 egyedülálló anyukáról van szó.

2020. aug. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Saját gyereket se biztos hogy akarok, másét biztosan nem. Az apa folyamatosan jelen lenne az életünkben, rá egyáltalán nem vagyok kíváncsi. Ha 19 évesen már gyereked van akkor kb. rgy érettségid van, rossz esetben csak becsúszott a gyerek, egyik se egy nagy előny.
2020. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!