Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelentős, túlsúllyal küszködő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentős, túlsúllyal küszködő, duci lányok!Hogy van erőtök az élethez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, ha végigmentek az utcán,egy fiu eszébe sem villan be,hogy "jujj,de megdugnám" gondolat. Inkább elfordulnak a fiuk. Sajnos ilyen az élet, ezek kemény szavak.


Hogy találtok így társat? Ez még a vékony lányoknak sem egyszerű, de azért ők találnak előbb utóbb.


Hogy van erőtök az élethez? Nem útáljátok az életet? Miben bíztok?


(csak megjegyzem,sok duci lány még ráadásul fiusra is lenyíratja a haját,hogy még a nőiesség parázsló szikráját is kiölje!! ).


Félreértés ne essék,ez a kérdés nem leszólás vagy ilyesmi, mert senki nem tökéletes, van aki anatómiailag ilyen duci vagy ilyen fajta, pusztán ez egy egyszerű kérdés.



2020. aug. 4. 23:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Úgy állítjátok be, mintha a 100-150kg-os brutál széthízott lányok minden újukra kapnának férfit. Ha bemennek a boltba, minden férfi fa@ka feláll rájuk és minden vágya a férfiaknak, hogy egy ilyen nővel éljék le az életüket!
2020. aug. 5. 00:17
 12/39 anonim ***** válasza:
61%
Szűkebb a választási lehetőségük, de akkor is létezik egy szűkebb réteg, akiknek ez is jó. A csajok pedig élnek a lehetőséggel. Akkor is, ha neked ez nem tetszik. Te meg a gyk-zás után mehetsz egyedül rejszolni az ágyikóba kisfiam.
2020. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Alapból jó a genetikám a hízékonyságomat nem számítva (szép a bőröm, a túlsúly ellenére van alakom stb), így még tudok jól kinézni, bár szeretnék 10 kilót leadni, mert akkor lenne ideális tartományban a BMI-m.
2020. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
90%
Van egy 40-50 év körüli, 110 kilós nő ismerősöm. Most házasodtak össze a barátjával (férjével), de szokta mesélni, hogy így is bőven lennének jelentkezők, illetve, hogy amikor szingli volt, akkor is rengetegen próbálkoztak nála, ki komolyabban, ki lazábban. Van két gyereke is, két különböző apától.
2020. aug. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%
Boldog házasságban élek, 100+ kilósan. Az egészségem szempontjából szeretnék tenni a súlyom ellen, de a kapcsolatunkat sosem befolyásolta, hogy hány kg-sak vagyunk.
2020. aug. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
73%

Én vékony vagyok, de ha sejtésem lenne róla, hogy épp most gondolta valaki közelemben, hogy "jujj,de megdugnám", hazáig menekülnék szégyenemben, hogy engem vadidegenek így mustrálgatnak. Szerintem sokkal megalázóbb, mintha elfordulna. Akkor már inkább meghíznék.

Szerencsére nem látok senki fejébe, illetve nem ilyesmiken gondolkodom az utcán, hanem a magam dolgával törôdöm, és naívan azt feltételezem, hogy az utcán járó férfiak 95%-a is inkább a maga dolgával van elfoglalva(de lehet, hogy ebben tévedek).

A férfiakat se nézegetem és nem fantáziálok semmit róluk, mielôtt rákérdeznél.

2020. aug. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon fura, de azt látom, nekik könnyebb. Még a fiúsra vágott hajúaknak is.

Én a másik véglet vagyok, a csontváz. Nincs jelentkező, és a mindennapokban az utcán, üzletekben, buszon is negatívak a visszajelzések vagy levegőnek néznek. Elég frusztráló.

2020. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
75%

46 vagyok 165cm es 88kg

A minap egy csinos miniruhaban es egy magassarku cipoben mentem dolgozni.

Az utcan a pasik fele utanafordult es kereste a tekintetem a munkatarsaim udvariasabbak kedvesebbek voltak velem.

Szoval hatarozottan allitom h nem csak a gebek es 20as kiscsajok akik megmozgatjak a pasik fantaziajat.


Amugy a 5.hosszu parkapcsolatomban vagyok, alkalmi vagy csak parhonapos kapcsolatom soha mem volt.


Ennyit a kerdesedrol

2020. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
45%
Nagymelluekre buknak a pasik.
2020. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
35%

Mennyi a rekord amit itteni gyakoris nő v ferfi lefogyhat?


Havonta 3 kg az egeszseges.


Es akinek sikerul sokat fogyni az hogyan csinalta?

2020. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!