Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a duci lányok érdekelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a duci lányok érdekelnek de nem állnak velem szóba mert nem kell nekik a kigyúrt pasi. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Minden álmom husisabb lányként egy kigyúrt pasi, ha gondolod írj.
2020. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az hogy nem kell nekik, hanem félnek attól, hogy csak kamu az egész...nem tudom érthető-e.
2020. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Duci lány vagyok,nekem is írhatsz ha gondolod.

25N

2020. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez olyan mintha egy lány kiírta volna azt a TROLL kérdést hogy:

*Csak a mackós fiúk érdekelnek de nem állnak velem szóba mert nem kell nekik egy nagymellű lány, mitévő legyek?*

Troll kérdés.

2020. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-es válaszolónak totálisan igaza van. Nem hiszem, hogy létezik ilyen pasi.

21/L

2020. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# de van

De azért azt tegyük tisztába h van különbség duci, molett, kövér és e feletti nők között. Attól h valakin van 5kg extra meg nem duci, és attól h valaki 150kg+ az már messze nem kis Súly felesleg.

Én kigyurt vagyok amennyire a hétköznapi élet engedi és nem érdekelnek a vékony lányok...

2020. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fatfan szokott ilyeneket kérdezni.

Amúgy TLC-n van egy dokureality abban vannak olyan párok ahol a férfi kigyúrt, vagy vékony és nagyon ad magára, a barátnőik meg durván kövérek. Fétis.


[link]


[link]


[link]


Nekem kb 15 kg feleslegem van, már attól készen vagyok, és érzem...és dolgozok rajta, több is volt. Nem tudom, hogy ezek a nők hogyan bírják fizikailag.

2020. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, és ez valóban egy fétis, és egy komoly betegség, bár én fiú vagyok, nem hazudok, túlsúlyos is vagyok ezek mellé, viszont én is érzem azt hogy ez így nem mehet tovább, és hogy muszáj lesz fogynom.

De ezek mellett még én is picinek látszom, és még én is eltörpülök.

Egyébként a 2-es képen láthatónál érthető hogy miért van együtt azzal, most komolyan, akkora melleket mikor látott az ember?


Az pedig kifejezetten káros a nőkre nézve hogy már a TV is azt mondja hogy jók úgy ahogy vannak, és hogy nem kell lefogyniuk, mivel jól érzik magukat a bőrükbe, és elfogadták magukat, igaz hogy csak pár évük van hátra, de az kit érdekel?

2020. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teljesen magam alatt vagyok ez miatt :(


Már a protein shake sem ízlik annyira és fekve is sokkal kevesebbet nyomok. :((

2020. márc. 6. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyi gyógyegér rácuppant a már teljesen nyilvánvalóan troll kérdésre...
2020. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!