Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelentős, túlsúllyal küszködő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentős, túlsúllyal küszködő, duci lányok!Hogy van erőtök az élethez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, ha végigmentek az utcán,egy fiu eszébe sem villan be,hogy "jujj,de megdugnám" gondolat. Inkább elfordulnak a fiuk. Sajnos ilyen az élet, ezek kemény szavak.


Hogy találtok így társat? Ez még a vékony lányoknak sem egyszerű, de azért ők találnak előbb utóbb.


Hogy van erőtök az élethez? Nem útáljátok az életet? Miben bíztok?


(csak megjegyzem,sok duci lány még ráadásul fiusra is lenyíratja a haját,hogy még a nőiesség parázsló szikráját is kiölje!! ).


Félreértés ne essék,ez a kérdés nem leszólás vagy ilyesmi, mert senki nem tökéletes, van aki anatómiailag ilyen duci vagy ilyen fajta, pusztán ez egy egyszerű kérdés.



2020. aug. 4. 23:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
81%

Ez a sokadik ilyen kérdésed, és most már érdekelne, hogy mi a célod a vele.

Egy rövid hajú, duci csaj rendesen belegyalogolhatott a kis lelkedbe. Nem kellettél neki? Még ő is tud válogatni? Te meg nem. Szomorú.

2020. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
27%

Én most kövérebb vagyok mint szoktam. Voltam 50kg is meg most 70

És teljesen alá tudom támasztani amit írtál,amíg vékony voltam,elég volt ránéznem valakire és már tepert körülöttem. Így túlsúllyal meg senki se fog azért teperni hogy egy kövér csaja legyen.

Hiába festem ki magam,öltözök fel 2-3 órás munka eredményével érem el azt a hatást amit 50 kilósan azzal értem el hogy felvettem egy melegítő nacit meg papucsot.

Jó mély sz*r ez,de ki lehet belőle jönni. Én már fogytam 10 kilót,eddzek minden nap és nem adom fel.

Nem értem azokat a lányokat akik kövéren akarják leélni az életüket.

2020. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

20asnak!

Én minden nap 1,5-2 órát eddzek konditerembe. Nem kardiózok,csak súllyal eddzek. Naponta 1200 kalóriánál többet ne egyél még így edzés mellett sem.

3 hét alatt ment le 5 kiló.

Nem egészséges,de megéri. Semmi sem egészséges,mégis csinálják az emberek

2020. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%

Hogy van erőm az élethez? Úgy, hogy imádnak az emberek, boldog vagyok és gyönyörűnek érzem magam. Talán neked nem az én testalkatom az ideálod, de nagyon sok embernek igen(!), és a "jujj,de megdugnám" c. mondatoddal kicsit lealacsonyítottad magad, egyből le is esik a lényeg, naa de mindegy, mindenesetre nem is érezhetném jobban magam a bőrömben, mint így, ahogy vagyok. 155 cm, 95 kg (amit sokan nem hisznek el), gyönyörű arccal, csinos, arányos testtel, boldog kisugárzással és egy kedves, segítőkész, jó humorú személyiséggel rendelkezem. Egyszerűen szeretem magam. Minden jogom meg van az élethez, úgy, mint egy vékony lánynak. Ugyan már, kérlek. Azért akarjak meghalni, mert pár f*ckboynak nem az az első gondolata, hogy jujj,de megdugnám? Ez nevetséges. Sok fiúnak tetszettem már és igen, én is utasíthatok vissza valakit, mert attól, hogy kövér vagyok, még nem muszáj a legelső "próbálkozóval" együtt lennem kényszerből, ha nem szimpatikus. Egyáltalán nem vagyok nagyképű, egyszerűen csak szeretem magam és van önbizalmam.


18/L

2020. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem! A sok pozitív, lelkes hozzászóló! Mintha a 140kg-os lányok álomnők lennének, egy szextündérek, minden férfi álmai, egy ilyen 150kg-os szexbomba nők!


Sajnos az élet nem ilyen! Ezt Ti is tudjátok, ha a lelketek mélyébe néztek!

2020. aug. 5. 22:53
 26/39 anonim ***** válasza:
91%

Mit tudsz te az életről?


Te miért nem nézel a lelked mélyébe? Na, mi az? Csak nem dobott egy duci lány és itt szeretnéd "megalázni"?


Szánalmas vagy!

2020. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
87%
Kis felszínes tacskó a kérdező.
2020. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
60%

Saját fura gondolkodásod mentén, saját előítéleteid alapján tettél fel egy kérdést, ami SEMENNYIRE SEM állja meg a helyét az életben. Fantasztikus telt nőket ismerek, akik nőcisek, vagányak, nagyon szexi a kisugárzásuk, magabiztosak. Én pl imádom őket és az utcán látva egy hasonló alkatú hölgyet, én igenis megnézem és "megdugnám", hogy téged idézzelek, de nyilván ezek nem az én szavaim :)

Az önbizalom hiánya, vagy az, hogy valaki nem szerencsés a párkapcsolatokban, ezen problémáknak egészen más a háttere... valamiért ráálltál erre a duci kérdésre, pedig a vékony nőknek is vannak olyan gondjaik amiket leírtál, sőt gyönyörű nők is lehetnek "befordulva" bizonyos okok miatt.

Most ennyi jutott eszembe, de hajrá telt lányok imádunk Titeket (is) ;)

40+F

2020. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
70%

Az eddigi hozzászólásokat alátámasztandó: sosem voltam sem kövér, sem csúnya, sőt. Ehhez képest nagyon kevés pasi talált vonzónak, legalábbis azok közül, akik iránt bennem is kialakult volna a vonzalom. Annak ellenére, hogy a külsőm mindig rendben volt, sosem volt önbizalmam, sosem voltam vagány vagy magabiztos.

18/L hozzászólónak szívből gratulálok, így kell ezt csinálni, mert csak így lehet.

A külső csak egy az ember számtalan személyiségjegye közül, és önmagában nagyon kevés a boldogsághoz.

2020. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
79%
Én gyönyörű nő vagyok, mégis boldogtalan. A szépség nem minden.
2020. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!