Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelentős, túlsúllyal küszködő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentős, túlsúllyal küszködő, duci lányok!Hogy van erőtök az élethez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, ha végigmentek az utcán,egy fiu eszébe sem villan be,hogy "jujj,de megdugnám" gondolat. Inkább elfordulnak a fiuk. Sajnos ilyen az élet, ezek kemény szavak.


Hogy találtok így társat? Ez még a vékony lányoknak sem egyszerű, de azért ők találnak előbb utóbb.


Hogy van erőtök az élethez? Nem útáljátok az életet? Miben bíztok?


(csak megjegyzem,sok duci lány még ráadásul fiusra is lenyíratja a haját,hogy még a nőiesség parázsló szikráját is kiölje!! ).


Félreértés ne essék,ez a kérdés nem leszólás vagy ilyesmi, mert senki nem tökéletes, van aki anatómiailag ilyen duci vagy ilyen fajta, pusztán ez egy egyszerű kérdés.



2020. aug. 4. 23:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősöm 160 cm 100 kg, folyamatosan vannak udvarlói mert mosolygós és nyitott. Nem attól függ az élethez való hozzáállás hogy hány kiló vagy.
2020. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, mi olyan nehéz elfogadni, hogy attól még, hogy valaki nagyon kövér és neked akkor sem kéne, ha szűzen halnál meg, más nem így gondolja? Véleményt alkothatsz, addig, amíg nem baxtatsz másokat.

Amúgy nem vagyok egy vékonyság, sőt 165 centivel vagyok 100 kg körül is-ami miatt életmódot is váltottam, kizárólag magam miatt, hogy több komplikáció később ne legyen-, mégis tetszem jó pár manusnak, és nem éppen randáknak.

2020. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
68%
Ember, te miről beszélsz? Nekem pl. bejönnek a telt csajok. Igen, a 100 kilósak is. Ha egy ilyen csaj ad magára és van önbizalma, akkor nagyon jól tud kinézni.
2020. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
51%

Nyugika, pasiként még súlyfelesleg se kell, hogy magukban nyomorogjanak, plusz súly nélkül is világi lúzerek, akik a kutyának se kellenek.

Nem általánosítás, olvasgatni kell itt az oldalon. Még ők maguk se nagyon tagadják.....

2020. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

34@. Kutya legyek, ha értem, amit írtál!


Most ki nem kell a kutyának sem? A túlsúlyos nők? Vagy a túlsúly nélküli nők? Vagy az átlagos pasik? Vagy a túlsúlyos pasik?

2020. aug. 12. 16:00
 36/39 anonim ***** válasza:
80%

"Vagy az átlagos pasik?"

Jajaja.....

Ők sírnak-rínak, hogy még a dagadt disznó nők is kapnak fa$zt, nekik meg semmi se jár, pedig ők olyan rendesek.... Ja, főleg ilyen stílussal....

2020. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
20%
Digi dagi daganat kergeti a halakat, de a halak ügyesek. Digi dagi elesett 😁🤣 bocsi
2020. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
jó kis mirigy :D
2020. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
29%
37 es vagyok. Amúgy én is kicsit dagi vagyok.
2020. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!