Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel a pasik ezen az egy elvárásomon?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos, hogy a másik is tudjon főzni és rendszeresen főzzön, ne csak rendelt kaját egyen és a tudása ne merüljön ki a rántott hús sült krumplivalban, hanem komplexebb ételeket is el tudjon készíteni.

2020. aug. 5. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
41%

Fürj meg rák.

Hát ezek biztos tápláló ételek. Szólok majd a barátnőmnek, hogy csapjon oda egy fürjet ebédre ha fizikai munkát végzek. Jó lesz az 10 óra fizikai munkához.

Na persze...

2020. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
90%

#5 vagyok.

"Ha segíteni akar, közösen főzünk, de bénázik azzal csak hátráltat és felidegesít. Azzal is, ha nem tudja pl. hogy kell megpucolni a rákot, üres tekintettel néz rám, ha egy fürjet szeretném, ha elkészítene, nem ismeri az alapanyagokat és sorolhatnám még."

Rákot, fürjet? Basszus keress egy séfet. Azért az elvárásaid pariban vannak a képességeiddel?

2020. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
87%
Számomra is furcsa, hogy miért fontos az neked, hogy komplex ételeket is el tudjon készíteni a párod. Én 'csak' talpraesettséget várok el a férfitól, ami bennem is megvan: nem vagyok egy konyhatündér, nem igazán szeretek főzni, de sokmindent meg tudok csinálni. Ha meg nem úgy jön ki a lépés, akkor néha egy pizzaszelet/szendvics/rendelt étel is simán jó ebédre, én nem csinálok ebből problémát, nem központi kérdés számomra.
2020. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
89%

Mégis van időd mindenre amit szeretnél?

Oké és ha nekem edzeni van kedvem meg barkácsolni? Inkább edzek napi 1 órát és főzök 30 percet, mint főzzek 2 órát valami francia csigalevest.

2020. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
90%

Én még egy nőtől sem várom egy hogy tudjon főzni, nemhogy egy férfitól.

Legalábbis nálam nem kizáró ok, ha nem tud főzni egy nő.

A mai világban ahol kb. mindkét fél dolgozik hétköznap a fő étkezési időben, nem egy hűde nagy probléma, meg lehet oldani az étkezést szerencsére más módokon is.

Amúgy meg mindig is időpocsékolásnak tartottam a szababdidőből/pihenésből vesz el, akárki is csinálja (persze aki szeret főzőcskézni, tegye).

Amíg meg megtehetem, hogy rendelek, vagy étterembe járok, vagy kész kaját veszek, meg is teszem, amúgy se vagyok egy nagy ínyenc, nekem az étkezés tápanyag bevitel, ha soha nem eszem vajban sült lazacot remulád mártással, nem fog hiányozni.

2020. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
90%

Én tudok főzni. Exem viszont nem tudott.


26/f

2020. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
22%
#16: De, össze lehet hasonlítani az olajcserét a főzéssel. Ahogy van lehetőséged az olajcserét szervizben elvégeztetni, ugyanúgy a főzést is megoldhatod rendeléssel. Ha a férfi nem ért az olajcseréhez vagy más okból nem szívesen csinálja, akkor ő is kijelentheti, hogy csinálja meg helyette a párja, mert a mai világban a nőknek is ugyanúgy kell tudni olajat cserélni?
2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
91%

"mégis van időm mindenre, amire szeretném. Kulcs a helyes időbeosztás."


Már meg ne haragudj kérdező, de ki vagy te, hogy megmondd a párodnak, hogy mire szeressen időt fordítani? Nekem például elsődleges a hobbim, a sport, erre mindig fordítok időt. Neked a főzés. Másnak meg más a fontos.


23-as voltam.

2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
67%

"Az olajcserével és hasonlókkal összehasonlítani a főzést pedig hülyeség. "


Nem az. Főzni se főz mindenki otthon, sokan már inkább rendelnek, pontosan azért, mert a család mindkét felnőtt tagja estig dolgozik. Így a gyerekeknek is marad a menza sok helyen, és legfeljebb hétvégén van főtt étel, amit otthon készítenek.

Egy kerékcserével sem megy mindenki szakszervízbe, én a téli-nyári szett cserét legtöbbször megoldottam magamnak. Volt, hogy az olajcserét is. Azóta szakszervízelünk, amióta puccos új kocsink van, egy csomó extra elektronikával, a régi kis Daewoot, meg az ezer éves Toyotát kábé sosem látta szervíz, csak vizsga idején.

Ellenben mi pl. tényleg alig főzünk, az előbb említett okok miatt. A nagymamák szoktak nekünk főzni, mert ők otthon vannak, meg rendelni szoktunk.

2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
14%

#16 ez teljesen racionális, amit írsz, de ez a férfi-nő dolog túlmutat a racionális megközelítésen véleményem szerint, mint korábban írtam, archetípusokról van szó és C.G.Jung munkássága alapján tudjuk, hogy ezek mélyen, nehezen hozzáférhetően a tudatalattiban vannak eltemetve.

Szerintem rengeteg gondot okoz ma az, hogy a nők nem tudják megélni a nőiességüket, a férfiak a férfiasságukat, és nem is tudnak arról, hogy lenne igényük erre.

Kicsit olyan ez a dolog, hogy a nők kihúzzák a szülést 35+ éves korukig, mert fejben azt érzik, hogy akkor vannak készen, de a testük nem alkalmazkodott ehhez: a nők továbbra is 18-25 éves koruk között alkalmasak testileg a gyerekvállalásra. Ugyanez a pszichével: hiába elvárás a mai társadalomban a nemsemleges hozzáállás, a tudatalatti nem tud alkalmazkodni ezekhez a berögződéshez. Aztán csodálkozunk, hogy annyi hajhullásos, szőrösödő, hormongondos, meddő, mellrákos nő van, annyi férfi, akinek rossz minőségű a spermája, mellet növesztenek, alacsony a tesztoszteron szintjük, impotensek stb. Ezek nem csak a táplálkozás+légszennyezés miatt vannak.

2020. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!