Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel a pasik ezen az egy elvárásomon?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos, hogy a másik is tudjon főzni és rendszeresen főzzön, ne csak rendelt kaját egyen és a tudása ne merüljön ki a rántott hús sült krumplivalban, hanem komplexebb ételeket is el tudjon készíteni.

2020. aug. 5. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez kb olyan mintha a férfi elvárná Tőled,hogy fúrj-faragj,és oldj meg olyan feladatokat ami erődből telik, de egyébként "tipikus" férfimunka.


Van amit én is meg tudok tenni, de ne legyen már ez alapelvárás...


A mai világban egyébként nem is hiszem,hogy a 8-10 órás munka, gyerek, egyéb feladatok mellett törvényszerű,hogy főzzön bárki is.

2020. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
72%

Drága kiccsillag!

Az életem elég mozgalmas volt,amibe véletlenül egy háború is becsúszott.Ezt feltételezem nem sokan tudják elmondani magukról sztem,de nem is baj.Csúnya dolog az,maradjunk annyiban!19 éves korotól kezdve a "találd fel magad" című kiselőadásra jártam.Az aszralosmunkák,villanyszerelés,házépítés,cukrászkodás,vállalkozástörténelemoktatás mellett ezeket is csinálni kellett úgy mellékesen,szabadidős rekreációs programként.

Szval főzést,mosást,takarítást már tanítottam nőnek.

Azaz fiatal lánynak annakidején.Mivel már akkoriban is,(90 es évek),akadtak fiatal leányzók,akiket a mama babusgatott,de főzni nemigen tanította meg.

Szval már csak annyi lenne a kérdésem,hogy én mit várhatok cserébe,ha mindent egyedül megcsináltam a ház körül,és benne.

Mit tudnál adni(elvi kérdés,mivel nem vagyok egyedül,és a kor sem passzol)

50F

2020. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

Utálok főzni, és nem is tudok. Ettől függetlenül valahogy mindig összerakok valamit, de nem mindig nyűgöz le a végeredmény.


F

2020. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként kérdező, odadobom neked a motoromat, koszos tankkal, szivárgó karburátorral, régi benzinnel.

Sikerülni fog beállítani a keveréket, úgy hogy legyen stabil alapjárat, és ne hörögjön le? Na, nekem sikerül. Nem vagyok gazdag, így régi gépeket használok.



De ha odaállsz nekem segíteni, és kilences villáskulcsot dobsz a tízes helyett, kidoblak!


😡😡😡

2020. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
51%
74 az ilyenektől válnak el a nők, aztán csak a motor meg a marok marad
2020. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
100%

#74


Akkor váljanak, nekem ne mondja meg semmi, hogy mi legyen a hobbim.


Egyébként meg csak olyan stílusban írtam, amilyet a kérdező is előadott.


A "életképtelen vagy, ha (...)-hez nem értesz", meg "nem várok el semmit a páromtól, amihez én nem értek, de ezt, meg azt, meg amazt meg tudja csinálni".


Nyilván lesz-rom, hogy a kiszemeltem hogy boldogulna a Babettámmal, vagy a fűkaszámmal, esetleg tud-e féltengelyt cserélni. Nem vagyok hülye, csak akkor a párom se legyen az.

2020. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondja meg senki*
2020. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most nézem, hogy a kérdező extrás igényeire válaszul adtad példának a motorszerelést, nem pl sima főzésre vagy hasonló. 75-ös komment visszaszívva.
2020. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!