Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ez nem normális, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a barátom.

4 évig voltunk együtt. Ő volt az első komoly barátom.

Az szabadidőm 80%-át vele töltöttem.

Ő tanított meg sok mindenre, együtt fedeztük fel a várost,amikor 2 éve a fővárosba költöztünk az egyetem miatt. Minden egyes utca,hely rá emlékeztet.

Jobban szeretem mindennél és most már mincs. Szó szerint alig vannak barátaim ,talám 1-2,mert a baráti körünk is közös volt.

Borzasztóan szerelmes vagyok és nem tudom mit tegyek. Nem ettem egy hete, a fürdőszoba padlóján sírok,miközben betegesen hívogatom és nem hiszem el,hogy nem veszi fel. Pánikrohamom van minden este. Ma 3x hánytam, fáj a hasam.

Nem tudom hogy fogom magam túltenni ezen. Most úgy tűnik,sehogy.

Szerintem nem normálisak ezek a tünetek,amiket produkálok. Olyan,mintha fizikai fájdalmam lenne a szerelmi bánat miatt. És egyszerűen nem bírom felfogni,hogy nincs többé,hogy nem beszélünk többet,hogy nem tudok róla,nem meséljük el egymánska a napunkat,nem látom többet mosolyogni,nem öleljetem meg többet.

Mit tegyek? Ez normális?

20N



2017. aug. 17. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is elfancsalodom egy kicsit, ha olyan illatú tusfürdőt érzek ami rá volt jellemző. Mondjuk értelme nincs, de nem tudom irányítani ezt.
2017. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Gáz. Anyukám halála után nem voltam ilyen, pedig csak ő volt nekem, és őt tényleg nem látom soha többet.


Pasiból, csajból rengeteg van.

2017. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert szakitott? Probald magad osszeszedni, nagyon kinzod magad.
2017. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idovel jobb lesz. Sanssz mondas, de igaz.
2017. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne hívogasd! Küldj neki egy utolsó űzit,köszönj el,ha nem jelentkezel napokig és érez még valamit,Ő fog keresni!

Ha nem,akkor ez ennyi volt,de ne alázd meg saját magadat!

2017. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, majd lesz másik.

Az első az biza ilyen.


Azért ha egy-két héten belül nem javulnak a fizikai dolgok, keresd fel a dokid, rendben?

2017. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarolj időt olyan emberekre, akik úgy döntenek, hogy külön utakon járnak tovább.

20 éves vagy, még tényleg szó szerint előtted az élet, viszont az idő nem áll meg, minden nap vagy hét, amit önsajnálattal töltesz kidobott idő, ami alatt rengeteg más hasznos és jó dolgot csinálhatnál.

4 évig vele voltál, természetes, hogy az életed részévé vált, és nehéz egyik pillanatról a másikra átállni egy új életre, de ahogy mondani szokás, ha bezárul egy ajtó, valahol kinyílik egy új.

És tanulj az egészből, szép meg jó dolog egy párkapcsolat, de csak erre építeni a szociális életedet nem bölcs dolog.

2017. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aterzem amiről írsz. Üvöltöttem a fájdalomtól, zokogva keltem, feküdtem. Legalább 1 évig szenvedtem, nem tudtam elfelejteni. 14 év távlatából ma már semmit nem jelent. Első kapcsolat volt és ha vele maradok pocsék életem lett volna. Fájni fog egy ideig, de hidd el elmúlik. Nagyon fiatal vagy még, most kezdődik igazan az életed! Fel a fejjel!
2017. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
"Brosúúra" szöveg, de ne hívogasd, ne agyalj folyton az elmúlt éveken, hanem éld az életed. Sokkal hamarabb túl leszel rajta.
2017. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad mégegyszer, aztán lépj tovább, bár nyilván nem könnyű. https://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg
2017. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!