Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell lenézni miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lenézni miért hiszik sokan csak szexszre kell neki? ha egy lány 18èves és barátja 25èves?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem nézi le ezt mindenki. Csak szexre meg amúgy is egy tapasztaltabb nőt keres egy 25 éves férfi.
2020. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

"szexszre"


Te jó ég, így leírva se láttam még.


Le nem nézik, van aki sajnálja, van aki irigykedik, van aki leszarja, van aki kifogásolja. De egyik se nézi le. Szerintem is elég nagy az esély arra, hogy itt is erről van szó, de fenntartom a 10% esélyt, hogy esetleg mégsem.

2020. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kúrogat a srác. Ne éld bele magad ez nem komoly kapcsolat.
2020. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!